فهرست
سپاهانِ بعد از ایگور؛ نویدکیا همه‌کاره است، عقیلی برنمی‌گردد
سپاهانِ بعد از ایگور؛ نویدکیا همه‌کاره است، عقیلی برنمی‌گردد

سپاهانِ بعد از ایگور؛ نویدکیا همه‌کاره است، عقیلی برنمی‌گردد

آی اسپورت- ایگور اشتیماچ، سرمربی کروات سپاهان بعد از شکست سنگین مقابل الاتحاد عربستان از سمت خود استعفا داد. این استعفا خیلی زود توسط باشگاه سپاهان قبول شد تا قاسم زاغی‌نژاد، یکی از دستیاران اشتیماچ تا پایان فصل هدایت زردپوشان را بر عهده بگیرد.
جالب اینکه این بار بر خلاف گذشته، این کمیته فنی بود که سرمربی را انتخاب کرد. بر اساس چارت اداری باشگاه سپاهان، انتخاب سرمربی با نظر مستقیم هیات‌مدیره صورت می‌گیرد ولی کمیته فنی سپاهان روز پنجشنبه جلسه اضطراری تشکیل داد و سرمربی را انتخاب کرد. آنها باید تصمیم نهایی را به اطلاع هیات‌مدیره می‌رساندند تا انتخاب سرمربی جدید با تصمیم اعضای هیات‌مدیره ابلاغ شود ولی این اتفاق توسط کمیته فنی رخ داد.
نکته عجیب دیگر این بود که رسول خوروش، سرپرست و عضو کمیته فنی سپاهان، در مصاحبه‌های خود از برگزاری اضطراری جلسه کمیته فنی خبر داد  و تاکید کرد که محمود یاوری و حسین چرخابی هم در این جلسه حضور داشتند. او اما اسمی از مسعود تابش، رئیس کمیته فنی و معاون باشگاه سپاهان نیاورد، این در حالی است که تابش هم در جلسه حضور داشت ولی خوروش چون با تابش اختلاف دارد اسمی از او نیاورد.
 
نویدکیا همه‌کاره می‌شود؟
هر چند سپاهان رسما زاغی‌نژاد را به عنوان سرمربی انتخاب کرده است ولی از اصفهان خبر می‌رسد که محرم نویدکیا در سپاهان همه کاره خواهد شد و تمامی کارهای او به عنوان مرد سایه پیش‌خواهد رفت. البته شایعه دیگری هم در اصفهان شنیده شده است، اینکه محرم به نزدیکانش گفته که هرگز به سپاهان بازنخواهد گشت و با این باشگاه قطع رابطه کرده است.
با این حال تا چند هفته پیش تمامی پیش‌بینی‌ها این بود که با رفتن اشتیماچ، بلافاصله نویدکیا مسئولیت فنی تیم را بر عهده خواهد گرفت و حالا باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. زاغی‌نژاد گفته هادی عقیلی هم به تمرینات اضافه خواهد شد ولی او فعلا در ایران نیست و گفته می‌شود که با دو ماه دوری از میادین فوتبال قصد ندارد در بازی‌های باقی‌مانده سپاهان را همراهی کند.
باید منتظر ماند و دید که در روزهای آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. فعلا خیلی‌ها در انتظار تصمیم نویدکیا برای بازگشت به تمرینات هستند.


منبع: همشهری ورزشی


9411
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-23 18:57:46
نظر دهید

۳ نظر
اسمان
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۳
همین نویدکیاسپاهان را به خاک سیاه نشاند.بازیکن سالاری همینه همینه.....
سپاهان
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۵
تا میتونید برا سپاهان شایعه درست کنید ببینم به کجا میرسین.
ما دوباره برمیکردیم...
-
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
محرم سپاهان رو به این روز انداخت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر