فهرست
دلیل مخالفت اهوازی‌ها با عوض شدن ورزشگاه محل بازی
دلیل مخالفت اهوازی‌ها با عوض شدن ورزشگاه محل بازی

دلیل مخالفت اهوازی‌ها با عوض شدن ورزشگاه محل بازی

آی اسپورت- در حالیکه هنوز دلیل اصلی عوض نشدن محل برگزاری بازی استقلال اهواز و پرسپولیس اعلام نشده است، خبرهایی به سایت نود رسیده که مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان و هیات فوتبال استان خوزستان از نظر خودشان دلیل محکمی برای عدم تعویض ورزشگاه داشته اند.ظاهرا مدیران اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان حدس زده اند که طرفداران دو تیم در اهواز و در هر شرایطی درگیر می شوند و این درگیریها ممکن است خسارتهای سنگینی به ورزشگاه تازه ساز غدیر وارد کند.در هر حال اگر بازی در ورزشگاه غدیر برگزار می شد کنترل ورزشگاه راحت تر بود و البته می شد بین طرفداران دو تیم فاصله انداخت والبته شاید سنگ پرانی اتفاق نمی افتاد.بسیاری از اینکه بازی در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد تعجب کردند. اینکه چطور شورای تامین استان خوزستان با برگزاری بازی در غدیر موافقت کرده در نوع خود عجیب به نظر می رسد.طالقانی رئیس هیات فوتبال استان خوزستان دقایقی پیش به اخبار ورزشی ۱۸:۴۵ شبکه گفت که نیروهای یگان ویژه برای کنترل جمعیت در ورزشگاه به اندازه کافی حضور نداشته اند.البته در تصاویری که نشان داده شد سنگ پرانی ها از بیرون ورزشگاه به داخل ورزشگاه بود و به نظر می رسد طرفداران اهوازی پرسپولیس در داخل ورزشگاه سنگ می خورند و آنها هم در واکنش به سنگ پرانی ها، سنگهایی که دستشان می آمد را بدون اینکه بدانند هواداران استقلال کجا هستند را فقط به بیرون پرتاب می کردند. تصاویری که از دیروز منتشر می شود چنین چیزهایی را نشان می دهد.در هر حال پس از شکست استقلال از پرسپولیس در داربی تهران و با توجه به اینکه اهواز یک شهر استقلالی است و استقلالی ها این شهر را شهر دومشان می دانند، پیش بینی می شد که درگیریهایی قبل از بازی اتفاق بیفتد و این اتفاق از لحظه ورود پرسپولیسی ها به اهواز افتاد. باید مسئولان مربوطه چنین مسایلی را حدس می زدند اما مثل اینکه نمی خواسته اند ورزشگاه تازه ساز غدیر آسیب جدی ببینید. البته در ورزشگاه غدیر و با وجود نوساز بودن هم سابقه درگیری و شکستن صندلی ها و آتش زدن هم دیده شده است.سوال این است که آیا این شکسته شدن سرهای هواداران فوتبال ارزش این را داشت که ورزشگاه عوض نشود و یا غدیر خسارت نبیند؟ اگر کسی در این درگیریها خدای نکرده جانش را از دست می داد، چه کسی پاسخگو بود؟ چرا نمی آیند و اعلام نمی کنند که به چه دلیل مخالف عوض شدن ورزشگاه بوده اند؟ چرا فقط نامه باشگاه استقلال اهواز را ملاک قرار داده اند؟باید دید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در این باره چه تصمیمی می گیرد. آنطور که حسن زاده رئیس کمیته انضباطی گفته تا پایان وقت اداری فردا رای اتفاق های اهواز اعلام خواهد شد
منبع: وبسایت نود


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۷  
آی اسپورت
2016-04-23 21:04:25
نظر دهید

۷ نظر
a
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۴
بازم وحشی گری پرسپولیسیا!!!
اینا کلا وحشیا به جا استقلال اهواز پرسپولیس باید سقوط می کرد و تا وحشیا آروم نمی شدن بر نمی گشت!!
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۶
این فوتبال نیست.. لنگی ها هر کاری دارن با کثافت کاری میکنن... بدبختای بی شنامس و بی سرف
-
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۹
ریشه این اتفاقات در تصمیمات یک بام و دو هوای فدراسیون و سازمان لیگ است. وقتی آقای حسن زاده که در مورد کوچکترین اتفاقات در بازی پرسپولیس حکم صادر می کند در مورد تخلفات باشگاه ملوان و هوادارانش سکوت می کند و آقایان نوری و زارع به تمام ارکان فدراسیون تهمت می زند و هیچ کس حرفی نمی زند تیم سقوط کرده استقلال اهواز این جسارت را پیدا می کند که به هر وسیله ناجوانمردانه ای برای زمین زدن پرسپولیس متوسل شود. از برگزاری بازی در گرمای روز خوزستان ( کاری که عربستان که دشمن ماست نمیکنه و ای اف سی هم اجازه نمیده) تا برگزاری بازی در ورزشگاه غیراستاندارد، تا سنگ پراکنی و فحاشی و . . . چرا تیم سقوط کرده میخواد با ناجوانمردی امتیازی را بگیره که به دردش نمیخوره!!؟ جز خوش خدمتی برای استقلال خوزستان و تهران!؟ مقصر تمامی این اتفاقات باشگاه سقوط کرده استقلال اهواز است و باید با حکم انضباطی به دسته سه سقوط کند چون لایق همونجاست. این حق تیم میزبان است که در ورزشگاه خودش میزبان باشه ولی آیا ورزشگاه نباید استاندارد باشه!؟ نباید امنیتش تأمین بشه!؟ نباید بهترین پذیرایی و میزبانی را از تیم میهمان داشته باشه!؟ آیا بایرن مونیخ میره هانوفر بازی میکنه این بلاها را سرش میارند!؟ این اتفاقات از بازی با پرسپولیس با ملوان شروع شد و باید آقای حسن زاده در مورد اینکه چرا در مورد تخلفات ملوان سکوت کرده توضیح بده. آقای حسن زاده هواداران پرسپولیس منتظر حکم شما در مورد ملوان هستند. آقای نوری و زارع گفتند فدراسیون میخواد پرسپولیس را قهرمان کنه. یا باید مدارک خود را ارائه بدهند یا اگر حرف مفت و بدون مدرک زدند مادام العمر از فعالیت در فوتبال محروم شوند. چرا باشگاه پرسپولیس بخاطر تخلفات باشگاه ملوان و هوادارانش و آقای زارع و نوری شکایت نمیکنه و پیگیری نمیکنه!!!؟؟
اهوازی
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۳۲
این امیر تبریز اوغلی هم حالش خوش نیست...من تو اهوازم میدونم ...عربای وحشی که اغلب استقلال یند به کسی رحم نمی کنند.
حمیدرضا
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۳۸
متأسفانه انگار پرسپولیس و هوادارانش رو گیر آوردن و هرکاری دلشون میخواد میکنن… یه عده عقده ای بیسواد از زیربته عمل اومده مثل این امیر نمیدونم چی چی هم میاد هرچی لایق خودشه این زیر به نمایش میزاره(مسؤول محترم ثبت نظرات ازتون خواهش میکنم به اسم آزادی بیان هرکس هرچی به ذهنش رسیده و نوشته رو به عنوان نظر مخاطبان نمایش ندهید حتی نظر خود بنده)
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۱۰
کی گفته اهواز یه شهر استقلالیه...!!؟؟؟
برا چی از خودت حرف در میاری..؟
چون استقلالی ها وحشی بازی درمیارن بیشتر تو چشمن وگرنه بیشتر نیستن
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۱۰
کی گفته اهواز یه شهر استقلالیه...!!؟؟؟
برا چی از خودت حرف در میاری..؟
چون استقلالی ها وحشی بازی درمیارن بیشتر تو چشمن وگرنه بیشتر نیستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر