فهرست
ون گال درباره‌یِ نیمه نهاییِ دراماتیکِ کاپ: یادتونه گفتید وین نباید هافبک بازی کنه؟!
ون گال درباره‌یِ نیمه نهاییِ دراماتیکِ کاپ: یادتونه گفتید وین نباید هافبک بازی کنه؟!

ون گال درباره‌یِ نیمه نهاییِ دراماتیکِ کاپ: یادتونه گفتید وین نباید هافبک بازی کنه؟!

درباره‌یِ بازی
 
«حسِ فوق‌العاده‌ایه وقتی خوشحالی را تویِ چشمِ بازیکنا و تماشاگرا میبینی. ما حقمون صعود به فینال بود. چون نیمه اول خیلی بهتر بودیم و میتونستیم بیشتر از یک گل بزنیم. ما باید کار را زودتر از اینا تموم میکردیم. اما به هر حال برایِ تماشاگرایِ بی طرف این بازیِ خیلی جذابی بود و ما خوشحال بودیم که در دقیقه آخر گلِ برتری را زدیم. من بعد از بازی به کریس اسمالینگ گفتم خیلی خوش شانسی، چون حالا میتونی بخندی. کریس خوب بازی کرد. هر دو تیم خیلی پرشور بازی کردن امشب و خوشحالم که برنده ما بودیم.»
 
درباره‌یِ آنتونی مارسیال
 
«اون میتونست نیمه اول گل بزنه. برایِ همین من بینِ دو نیمه بهش گفتم ضربش را پایین‌تر و به گوشه بزنه و همین کار را کرد و یک گلِ عالی زد. اون در آینده بهتر هم میشه و پیشرفت میکنه چون من استعدادِ زیادی تویِ بازیش میبینم. این پیشرفت هم فقط با تمرین و بازی کردن حاصل میشه. و همینطور وقتی در چنین سطحِ بالایی بازی میکنین. وقتی سنش هم بالاتر بره تجربش هم بالا میره و تصمیمگیریش بهتر میشه. میپرسین مارسیال میتونه مثلِ اندی کول یا رود ون نیستلروی بشه؟ فکر نکنم. اون مهاجم نیست بلکه بیشتر وینگره. شاید در آینده مهاجم بشه. ولی به هرحال سبکِ بازیش با نیستلروی و کول و بقیه مهاجمین یونایتد فرق داره.»
 
درباره‌یِ ماروان فلینی
 
«فلینی بازیکنیه که وقتی ازش چیزی میخوام تویِ زمین همونو اجرا میکنه. این خیلی خوبه. فلینی در ضمن رویِ ضربه‌هایِ آزاد، چه برایِ حمله چه دفاع کردن خیلی خوبه. ما کلا تیمِ قد کوتاهی هستیم و برایِ همین اون میتونه کمکِ زیادی بهمون بکنه.»
 
درباره‌یِ داوید دخئا
 
«ما روزِ قبل از بازی تمرینِ مخصوصِ پنالتی کردیم. بچه ها 20تا پنالتی زدن. سرخیو رومرو یکیش را گرفت اما داوید دخئا هیچی. اما پنالتیِ مهم امروز بود که گرفت.»
 
درباره‌یِ وین رونی
 
«اینکه وین کجا بازی کنه به بازیکنایِ دیگه هم بستگی داره. من هفته‌یِ پیش هم اینو توضیح دادم. در حالِ حاضر رشفورد به عنوانِ مهاجم داره عالی بازی میکنه. برایِ همین وین میتونه تویِ خطِ میانی به تیم کمک کنه. من امروز یک وینِ فوق‌العاده وسطِ زمین دیدم. این اولین باری نبود که اون تویِ این پست بازی میکنه. فصلِ پیش هم هافبک بازی کرده بود. بعد شماها گفتید نباید اونجا بازی کنه. یادتونه؟!»
 
 
     
آی اسپورت
2016-04-24 09:38:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر