فهرست
برانکو: در کره شمالی هم چنین چیزی ندیده بودم!
برانکو: در کره شمالی هم چنین چیزی ندیده بودم!

برانکو: در کره شمالی هم چنین چیزی ندیده بودم!

آی اسپورت - برانکو این روزها محبوب ترین مربی یک دهه پرسپولیس است. او توانسته تیمی هجومی و جوان بسازد که بعد از ۹ سال امید اول قهرمانی لیگ برتر باشد. تیم برانکو خوب بازی می کند و خوب هم می برد. اتفاقات بازی پرسپولیس و استقلال اهواز باعث شد سرمربی سرخ ها بگوید او و بازیکنانش زندگی شان را فدای هواداران پرسپولیس می کنند. برانکو همچنین درباره سنگ پرانی های اهوازی ها گفت: «ما هم قسم شدیم تا قهرمان شویم و جام را به هادی هدیه کنیم و به همین خاطر جانمان را پای جام گذاشتیم. الان اگر سالم هستم برای این است که سرم سفت است. راستش اتفاقاتی که در اهواز افتاد حتی در کره شمالی برای تیمم نیفتاده بود. یادتان هست بازی ایران با کره شمالی را؟ سالی که به جام جهانی ۲۰۰۶ صعود کردیم؟»
برانکو همچنین به تمجید از بازیکنانش پرداخت و گفت:« بار دیگر به همه ثابت شد هیچ عاملی نمی‌تواند جلوی موفقیت پرسپولیس را بگیرد و من لازم می‌دانم از شاگردانم بابت زحماتی که می‌کشند تشکر کنم، آنها نشان دادند که قهرمان واقعی هستند. همین‌طور تشکر می‌کنم از بازیکنان تیم استقلال اهواز که هرگز رو به ضدفوتبال نیاوردند و مانند یک حریف واقعی در زمین ظاهر شدند. »
برانکو البته تنها کسی نیست که حالا از سالم بودن بازیکنان سر از پا نمی نشناسد. پرسپولیسی ها در اهواز در شرایط بدی قرار گرفته بودند. هواداران شان محاصره شده بودند و حسابی سنگ خوردند. خود بازیکنان هم ترس داشتند. برانکو که تهدید هم شده بود ، بعد از بازی کنفرانس مصاحبه را تحریم کرد و گفت حاضر نمی شود حرف بزند. او بعد از رسیدن به تهران برای اولین بار در این باره حرف زده و حسابی گلایه کرده است. طاهری مدیر قرمزها هم گفته است:«درست است زنده ایم اما از اهواز سالم برنگشتیم.»
 
منبع: خبر آنلاین
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-24 09:44:50
نظر دهید

۲ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۴۷
لنگی هر کجا باشه حاشیه همنجاس.. بدبختای بی عورضه
seyed
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۸
واقعا راست میگه این چی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر