فهرست
ماجرای درگیری سر مزار مهرداد اولادی چه بود؟
ماجرای درگیری سر مزار مهرداد اولادی چه بود؟

ماجرای درگیری سر مزار مهرداد اولادی چه بود؟

آی اسپورت - در لابلای خبرهای روز گذشته از مراسم ترحیم مهرداد اولادی ، خبر درگیری دو همبازی اش سر مزار او از همه بیشتر برجسته شد. خبری که روایت خبرگزاری قوه قضاییه از آن تاکید می کرد ، دعوایی بین یکی از ستاره های تیم فعلی با بازیکنان قدیم پرسپولیس بوده است. یافتن اسم ها اگرچه خیلی سخت نیست و به سادگی می توان از میان آنهایی که سر مزار مهرداد رفته بودند ، به این نام رسید اما آنچه این اتفاق را تلخ می کند ، حرف های ستاره بزرگتر پرسپولیس به دیگر بازیکنی است که فوتبالش را در پرسپولیس نابود کرده است. او به این بازیکن شمالی در جمع گفته:«جمع کن و برو ، نمی خواهد اینجا بنشینی و گریه کنی. هر بلایی سر مهرداد آمده به خاطر تو است. تو که فوتبال خودت و مهرداد را نابود کردی.»
درحالی که همه از ایست قلبی ناگهانی این بازیکن 30 ساله پرسپولیس و استقلال شوکه هستند ، بازپرس پرونده روی ابعاد مختلف این مرگ تلخ تحقیق می کند. همبازی های سابقش مثل امیرحسین اصلانیان ، این مرگ غم انگیز را ناشی از بحران روحی دانستند و خانواده مرحوم روزهایی دشوار را سپری می کنند. مهرزاد معدنچی و جواد کاظمیان یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس را مسبب بسیاری از مشکلات مهرداد می دانند. حاشیه هایی که این جوان با استعداد را از تکامل فوتبالش باز داشت. اینکه او به جای تبدیل شدن به سوپراستار ، حالا اینچنین چهره در خاک فروکشیده است.
کاظمیان و معدنچی سرمزار مهرداد هم حاضر به روبرو شدن با این بازیکن قدیمی پرسپولیس که خودش هم بچه همان حوالی مهرداد این هاست و فوتبالش را سر حاشیه هایش خیلی زود تابود کرد ، نشدند . بازیکنی که روز گذشته ، یکی از ستاره های تیم بدجوری از خجالتش در جمع درآمده است. او که خودش هم یک قربانی پول های بی رویه ای است که در فوتبال حرفه ای ایران به جوانانی می دهند که الفبای تبدیل شدن به سوپراستار را نمی دانند و باشگاه های شان ، هیچ کار فرهنگی برای توسعه رفتار حرفه ای و اجتماعی شان انجام نمی دهند تا به یکباره استعدادهایی اینچنینی دچار بحران های روحی و جوزدگی نشوند. بحران هایی که استعدادهایی چون پیام صادقیان و محسن مسلمان را هم داشت به نابودی می کشاند. پیام زیر چتر علی دایی هم هنوز به اوجش برنگشته اما محسن مسلمان به لطف برانکو و خواست خودش حالا امسال دوباره اوج گرفته است.
 
منبع: خبر آنلاین
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-24 10:20:52
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
انشالا پبام هم اوج میگیره
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
انشالا پبام هم اوج میگیره
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
لنگی جماعت یعنی همین
عباس ضد فرغون!
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۵۸
بابا این یارو که به اسم امیر تبریز اوغلی کامنت میذاره فامیلتونه همه کامنتاش تایید میشه؟ این اوسکول فکر کرده به پرسپولیسیا بگه لنگی خیلی تیکه سنگینی انداخته!! آخه یابو تو که اسم تیمت همینجوریش خنده داره و خنده دارتر هم تلفظش میکنید دیگه چی قدقد میکنی؟!! این همه عقده حقارت از کجا میاد آخه؟ 4 ساله اومدید تو سطح اول فوتبال مثل آدم رفتار کنید چون 4 سال دیگه هم دوباره میرید پایین!! اینجور آدما که انقدر الاف هستن روزی 500 تا کامنت میذارن خارج از وب هیچ پوخی نیستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر