فهرست
راستاد: چون پیراهنم قرمز بود مرا زدند
راستاد: چون پیراهنم قرمز بود مرا زدند

راستاد: چون پیراهنم قرمز بود مرا زدند

آی اسپورت - رامین راستاد بازیگر طرفدار پرسپولیس است که روز جمعه در استادیوم تختی اهواز حضور داشت و متاسفانه او هم مورد ضرب و شتم قرار گرفت. روایت او را از روز بازی بخوانید:
*از ورزشگاه که بیرون آمدم جو بسیار متشنج بود. ناخداگاه به میان هواداران استقلال اهواز رفتم و مسیرم با آنها یکی شد. متاسفانه به دلیل اینکه پیراهن قرمزی بر تن داشتم برخی از این افراد بدون اینکه مرا نگاه کنند از جلو و پشت سر با هرچیزی که دم دست شان می آمد مرا می زدند. این اتفاق چند دقیقه ای طول کشید تا اینکه برخی از هواداران اهوازی مرا شناختند و جلوی بقیه را هم گرفتند.
*متاسفانه ماموران انتظامی که در بخش vip حضور داشتند به من کم لطفی کردند. به محض اینکه بازی تمام شد به من گفتند باید بیرون بروی اما اگر اجازه می دادند 15 دقیقه در آنجا می ماندم و بعدا از ورزشگاه خارج می شدم به هیچ عنوان چنین اتفاقاتی رخ نمی داد.
*کار آن چند نفر را نباید به پای مردم اهواز نوشت. چند روزی است که اینجا هستم و می دانم که اهواز مردم نازنین و خوبی دارد. آنها عده ای محدود بودند که از دست شان هم ناراحت نیستم. به هر حال بعد از یک باخت هوادار عصبانی است و مطمئنم که در آن لحظه آن افراد مرا نشناختند وگرنه آن قدر هم کم لطف نیستند که یک بازیگر را بشناسند و این طور برخورد کنند.

کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-24 11:11:25
نظر دهید
۳ نظر
س
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۳۹
چه برخورد سخاوتمندانه ای. اما چه فایده باز هم تکرار میشه این چیزا
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۹
والله من همینجوریش هم ایشون رو نمیشناسم :-)
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۴۸
ایشون تمام نقضاض بزن بهادر من موندم چه کسی تونسته ایشون بزنه حتما خوده پرسپولیسها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر