فهرست
کارشناسی: فروختن یا نفروختنِ رونالدو، مسئله این است
کارشناسی: فروختن یا نفروختنِ رونالدو، مسئله این است

کارشناسی: فروختن یا نفروختنِ رونالدو، مسئله این است

گیوم بلگه
 
رئال کلِ فصلِ دنبالِ مشتری برایِ فروختنِ رونالدو بوده و خودِ رونالدو هم به این قضیه فکر کرده است. در این هیچ شکی نیست. اما نه منچستر یونایتد، که خیلی هم علاقه‌ای به بازگرداندنِ رونالدو نداشتند و نه پاریس سن ژرمن که پنج بار با رونالدو دیدار کرده اما هنوز قیمتش را خیلی بالا می‌داند، پیشنهادی رسمی به رئال نداده‌اند. پس رئال، با توجه به داستانِ محرومیت از ترنسفر، دو راه پیش پا دارد. یا باید رونالدو را با قیمتِ پایین بفروشند یا قراردادش را تمدید کنند. رئال پیشنهادِ تمدیدِ دو ساله‌ به رونالدو داده اما رونالدو که قراردادِ کنونی‌اش سالِ 2018 به پایان می‌رسد، تمدیدِ سه ساله می‌خواهد.
رونالدو به نظرِ من از نظرِ فیزیکی افت کرده است. اما هنوز بهترین گلزنِ تاریخِ فوتبال است. ولی مسئله اینجاست که سرنوشتِ رونالدو، رفتن یا ماندنش، رویِ تصمیمِ بقیه‌یِ بازیکنان تاثیر می‌گذارد. مثلا آیا گرت بیل حاضر است دو سالِ دیگر کنارِ رونالدو بازی کند؟ آیا رابرت لواندوفسکی حاضر است در حالی به رئال بیاید که رونالدو هنوز در تیم است؟
فعلا نکته‌یِ مهم این است که رونالدو بازیِ رایو را به خاطرِ خستگیِ عضله‌یِ پایش از دست داد و مصدومیتی ندارد و می‌تواند مقابلِ منچستر سیتی بازی کند. به هر حال رونالدو سوپرمن نیست و به قولِ سرخیو راموس باید کم کم به این فکر باشد که نمی‌تواند تمامِ دقایقِ تمامِ بازی‌ها را بازی کند. زیدان هم گفته خیلی سخت است به رونالدو بگویی قرار نیست بازی کنی. اما موسیو این وظیفه‌یِ شماست. اگر می‌خواهی رونالدو تا آخرِ فصل از فرمِ خوبش خارج نشود.
 
 
     
آی اسپورت
2016-04-24 11:31:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر