فهرست
تکذیب درگیری در قائمشهر توسط مظنونین اصلی
تکذیب درگیری در قائمشهر توسط مظنونین اصلی

تکذیب درگیری در قائمشهر توسط مظنونین اصلی

آی اسپورت - روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس با بازیکن کنونی این تیم بر سر مزار مهرداد اولادی درگیری لفظی پیدا کرده است. در جزئیات آمده بود این بازیکن پرسپولیس که از مرگ همبازی سابقش ناراحت بود بر سر مزار مهرداد اولادی سراغ بازیکن قدیمی تر رفته و با عصبانیت خطاب به او گفته عامل مرگ مهرداد تو بودی و زندگی نزدیک با تو دلیل به اینجا رسیدن اولادی بود.
با وجود آن که اکثر خبرنگاران رسانه های حاضر در مراسم روز گذشته از چنین خبری اظهار بی اطلاعی می کنند گمانه زنی ها درخصوص اسامی مطرح شده برای طرفین درگیری هم صحت ندارد. با کدهای موجود در خبر این طور به نظر می آمد محسن بنگر به عنوان تنها بازیکن فعلی پرسپولیس حاضر در مراسم با شیث رضایی درگیر شده اما هردو نفر این خبر را تکذیب کرده اند و این دو دیروز مشکلی با هم نداشته اند.
احتمال وجود اختلاف بین همبازیان سابق اولادی و گمانه زنی ها درخصوص فوت ناگهانی او ۱۰۰ درصد قابل تکذیب نیست اما اگر دیروز چنین اتفاق پر سر و صدایی بالای سر مزار مهرداد اولادی افتاده بود یقینا همه خبرنگاران حاضر از آن مطلع می شدند و فقط از یک منبع خبری منتشر نمی شد.
 
منبع: وبسایت برنامه 90
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-24 11:39:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر