فهرست
روایتی دیگر از ماجرای حنیف؛ نمی‌خواهم با رحمتی هم‌اتاق باشم
روایتی دیگر از ماجرای حنیف؛ نمی‌خواهم با رحمتی هم‌اتاق باشم

روایتی دیگر از ماجرای حنیف؛ نمی‌خواهم با رحمتی هم‌اتاق باشم

آی اسپورت - پشت‌پرده کنار گذاشتن حنیف عمران‌زاده از استقلال چیست؟ این پرسشی است که اهالی فوتبال دنبال جواب دقیق برای آن می‌گردند. ماجرا نه به امروز و دیروز که به هفته ها قبل باز می‌گردد. آنجا که در بازی دوستانه استقلال با راه آهن حنیف عمران زاده مدافع با سابقه ۹ ساله این تیم با مهدی رحمتی درگیری لفظی پیدا کرد و در همان وسط زمین بگو و مگو بالا گرفت.
عمران زاده که توقع برخی حرف‌ها را از سوی رحمتی وسط زمین نداشت جواب پس داد و دوستانی که تا دیروز رفیق گرمابه و گلستان بودند و هم اتاقی‌های دیرین، دچار اختلاف شدند. رحمتی و عمران زاده را با پیش قدم شدن حنیف آشتی دادند اما این دلگیری همچنان برای عمران‌زاده باقی ماند.
نمونه این اتفاق چند بار دیگر با شدت بیشتر و کمتر وسط زمین یا در اتاق تکرار شد، تا اینکه در دربی به اوج رسید. دلخوری عمران زاده یک طرف، شکست سنگین از پرسپولیس طرف دیگر و البته فوت اولادی کار را به جایی رساند که عمران‌زاده پیش از به اردو رفتن استقلال به صورت شخصی از فرزاد مجیدی خواست تا دیگر با رحمتی هم اتاق نباشد. این درخواست مدافع  استقلال در حالی که موجب تعجب همه شده بود پس از ساعتی چنین پاسخی پیدا کرد: «اگر نمی‌خواهی با رحمتی هم اتاق باشی می‌توانی بروی». عمران‌زاده که توقع چنین پاسخی را نداشت پاسخ داد:« پس می روم» و البته رفت تا دلخوری ساده‌ای که می‌توانست با وساطت پایان یابد، تبدیل به موضع گیری باشگاه شود و باشگاه اعلام کند: به دلیل بی انگیزگی «! » عمران‌زاده کنار گذاشته شده است.
این موضع گیری باشگاه عصبانیت عمران زاده را بیشتر هم کرد و اعلام کرد:« نگذارید دهانم را باز کنم. » کار به این تهدید که کشیده شد افشارزاده وسط آمد، او اعلام کرد که «موضوع حاد نیست، عمران زاده مصدوم بوده و مشکل حل می شود» این حرف اما با واکنش دکتر نوروزی مواجه شد و او طی مصاحبه ای تاکید کرد که عمران زاده مصدوم نیست! این اظهار نظر آخر همه را متوجه تناقضی در باشگاه کرد با این مفهوم که افشارزاده می‌خواهد عمران‌زاده را برگرداند اما موانعی سر راه دارد « مانع دکتر نوروزی نیست».
افشارزاده البته می‌کوشد تا مشکل حنیف را حل کند، مظلومی هم مخالف نیست اما برخی دوستان رحمتی هنوز در این رابطه سنگ‌اندازی می‌کنند. با این وجود می‌توان احتمال داد که عمران‌زاده به زودی به استقلال برگردد چون هم مدیر و هم مربی  و هم خود عمران زاده مشکلی برای بازگشت ندارند اما هنوز چالش هایی حل نشده باقی مانده است. به هر حال این اختلاف بین رحمتی و عمران زاده که روزگاری بیشترین حد رفاقت را داشتند و حنیف به مثابه پسر رحمتی بود در حالیکه می‌توانست آسان‌تر حل شود، امروز اندکی پیچیده شده و به نظر می‌رسد کمبود تجربه در ایجاد آن نقش داشته است. باید دید در نهایت افشارزاده چگونه می‌تواند این موضوع را حل کنند. او حل کردن این ماجرا را امروز صبح با تکذیب اختلاف حاد بین این دو بازیکن باشگاهش دوباره استارت زد. 
 
منبع: مهر
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-24 12:24:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر