فهرست
گسترش فولاد در ورزشگاه خودش با پرسپولیس بازی می‌کند
گسترش فولاد در ورزشگاه خودش با پرسپولیس بازی می‌کند

گسترش فولاد در ورزشگاه خودش با پرسپولیس بازی می‌کند

آی اسپورت - اتفاقاتی که در ورزشگاه تختی اهواز رخ داد باعث نگرانی پرسپولیسی‌ها شده است. پرسپولیس بعد از بازی با نفت تهران باید برای برگزاری بازی هفته 29 به تبریز برود تا با گسترش فولاد بازی کند. مدیران این تیم به طور غیر رسمی خواستار برگزاری بازی در ورزشگاه یادگار امام شده‌اند. اما گسترشی‌ها می‌خواهند در ورزشگاه اختصاصی خودشان یعنی بنیان دیزل بازی کنند. عباس آقایی دستیار فراز کمالوند در این باره می‌گوید:« ما قبلاً در زمین خودمان میزبان استقلال و پرسپولیس بوده‌ایم و مشکلی هم ایجاد نشده است. اینکه در اهواز نتوانستند امنیت را برقرار کنند به بازی ما مقابل پرسپولیس مربوط نمی‌شود. دلیلی ندارد که بازی ما برابر پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام (ره) انجام شود.»
امسال استقلال در ورزشگاه بنیان دیزل مهمان گسترش بود و سال گذشته هم پرسپولیس در هفته های پایانی پایانی لیگ گذشته در همین ورزشگاه با شاگردان کمالوند بازی کرد و باخت.

کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-24 12:40:32
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۴۷
این پرسپولیسها نیف صل اول داورا به ضرمون بودن نیم فصل دوم تماشگران حریف بر علیهمونن حقه رنگ باخته پرسپولیس تو نیم فصل اول و نیم فصل دوم با شرکت طاهری انشتن و فردسیپور جوبده گنده بک
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
بازم حاشیه سازی لنگی هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر