فهرست
طنزِ ویژه‌یِ روز: بازیِ تاج و تخت و توپ
طنزِ ویژه‌یِ روز: بازیِ تاج و تخت و توپ

طنزِ ویژه‌یِ روز: بازیِ تاج و تخت و توپ

آرسن ونگر در نقشِ استانیس براتیون: واقعا باید الان پادشاه بود، اما سرِ کله‌شقی و اشتباهاتِ خودش نابود شد.

لستر سیتی در نقشِ دنریس تارگرین: برخاسته از خاکسترهایِ خاندانی ویران و در حالِ "شکستنِ چرخِ" مدعیانِ همیشگیِ سریرِ پادشاهی.

یورگن کلوپ در نقشِ تیریون لنیستر: شاید از تیمش خوشتون نیاد ولی واقعا نمیتونید خودش را دوست نداشته باشید. همیشه یک جمله‌یِ جذاب آماده داره.

لوئیس سوارز در نقشِ سر گرگور کلیگین (مانتین): خیلی نیازی به دستورِ خاصی نداره. فقط باید ولش کنی بره حمله کنه. واقعا در حمله وحشتناکه. اما گاهی دیگه خیلی از حد و حدودش میگذره. خیلی.

ژوزه مورینیو در نقشِ پیتر بیلش (لیتل فینگر): به عنوانِ آدمی ناشناس آنقدر با آدمهایِ معروف گشت که بالاخره خودش هم معروف شد. استادِ حیله‌گری و بازی کردنِ با ذهنِ بقیه. هرچی از فصل بیشتر میگذره، بیشتر طرح‌هاش معلوم میشه. هیچکس نمیدونه حرکتِ بعدیش چیه. ولی هرچی باشه قطعا نتایج و تبعاتِ زیادی داره.

لوک شاو در نقشِ برندان استارک: هنوز دست به گریبانِ مصدومیتش هست. خیلی وقته ندیدیمش. اما احتمالا به زودی نقشِ خیلی مهمی پیدا میکنه.

کریستیانو رونالدو در نقشِ پادشاهِ شب: به نسبتِ سنش هیکلش خیلی خوبه. انگیزه‌ای فرازمینی داره و اگه دفاعی فوق‌العاده قوی و منظم مقابلش نداشته باشی قطعا نابودت میکنه.

پپ گواردیولا در نقشِ مارجری تایرل: خوشتیپ و خوش‌فکر و با استعدادِ نابی برایِ ازدواج با خانواده‌هایِ پول‌دار و معروف و بزرگ!

لیونل مسی در نقشِ جان اسنو: دوست‌داشتنی‌ترین

سر الکس فرگوسن در نقشِ تایوین لنیستر: فرمانده‌یِ کهنه‌کاری که شاید همیشه همه ازش خوششون نمیومد اما همیشه نتیجه می‌گرفت. در غیابش دیوونه‌ها تیمارستان را گرفتن دستشون و دارن میراثش را نابود میکنن.  
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-24 13:28:57
نظر دهید

۴ نظر
فرشاد4واقعی
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۲۱
واقعافیلم خوبیه دلم واسه جان اسنوتنگ شده.
sia
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۰
این "کریستیانو رونالدو در نقشِ پادشاهِ شب" و من نگرفتم کیه!!!!
عباس
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
رونالدو = جان اسنو -_____-
reza
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۳۵
پادشاه شب فک کنم همون فرمانده وایت واکر ها باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر