فهرست
گزارش تصویری اختصاصی از مراسم ختم اولادی: دعوای ستارگان!
گزارش تصویری اختصاصی از مراسم ختم اولادی: دعوای ستارگان!

گزارش تصویری اختصاصی از مراسم ختم اولادی: دعوای ستارگان!

آی اسپورت- روز قبل مراسم ختم مهرداد اولادی در قائم‌شهر برگزار شد. در این مراسم هم‌تیمی‌های سابق مهرداد نظیر محسن بنگر‏، جواد کاظمیان‌، میثم بائو، شیث رضایی و همچنین تمامی اعضای باشگاه ملوان حضور پیدا کردند. علی کفاشیان به همراه مهدی تاج و غلامرضا بهروان که برای تماشای مسابقات قهرمانی نوجوان به قائمشهر سفر کرده بودند هم در این مراسم حاضر شدند. 
از نکات تاسف‌بار مراسم ختم اولادی، درگیری هم‌تیمی‌های سابق او بود. تا جایی که شنیده شده کار به درگیری فیزیکی هم کشیده شد که خیلی زود توسط نزدیکان طرفین ختم به خیر شد. از لابه‌لای جمعیت شنیده می‌شد که بنگر به شیث رضایی حمله‌ لفظی داشت که او مسبب تمام بدبختی‌های چند سال اخیر مهرداد بوده و لازم نیست گریه‌های نمایشی‌اش را نشان جمعیت دهد. اتفاقی که با جواب بازیکن سابق پرسپولیس هم همراه شد. البته در پایان مراسم هر دو بازیکن این درگیری را تکذیب کردند. اما نکته واضحی که از چشم حاضرین دور نماند درگیری دو فوتبالیست مشهور قدیمی بود. هر چند که با تکذیب هم همراه شود. گزارش اختصاصی آی‌اسپورت را از مراسم روز قبل مشاهده می‌کنید. 

کدخبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-24 13:20:37
نظر دهید

۴ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
لنگی های بی خاصین مراسم مردم رو هم به هم زدن
میثم
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۲۰
الان کجای عکسهاتون درگیری هست که دروغ می نویسید؟
-
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۳۸
"نکته واضحی که از چشم حاضرین دور نماند درگیری دو فوتبالیست مشهور قدیمی بود." اونچیزی که واضحه اینه که شما سلامت کاری و وجدان حرفه ای ندارید. همه خبرنگاران و شاهدای عینی درگیری حتی در حد خیلی کمشو هم صددرصد رد کردن اونوقت شما اصرار به درست بودن این دروغ دارید؟ شرم بر شما باد که معلوم نیست پشت پرده این بازی کثیفتون چه کسی یا کسانی هستند و چه نفعی می برید از این دروغپردازی تو این روزهای سخت. واقعا این کارتون زشت و غیرقابل بخششه.
عباس ضد فرغون!
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
بابا این یارو که به اسم امیر تبریز اوغلی کامنت میذاره فامیلتونه همه کامنتاش تایید میشه؟ این اوسکول فکر کرده به پرسپولیسیا بگه لنگی خیلی تیکه سنگینی انداخته!! آخه یابو تو که اسم تیمت همینجوریش خنده داره و خنده دارتر هم تلفظش میکنید دیگه چی قدقد میکنی؟!! این همه عقده حقارت از کجا میاد آخه؟ 4 ساله اومدید تو سطح اول فوتبال مثل آدم رفتار کنید چون 4 سال دیگه هم دوباره میرید پایین!! اینجور آدما که انقدر الاف هستن روزی 500 تا کامنت میذارن خارج از وب هیچ پوخی نیستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر