فهرست
نگرانی استقلال در هفته‌های پایانی: بازی بدون مدافع!
نگرانی استقلال در هفته‌های پایانی: بازی بدون مدافع!

نگرانی استقلال در هفته‌های پایانی: بازی بدون مدافع!

آی اسپورت - استقلال مظلومی، مقابل فولاد با ترکیبی جوان دوباره به کورس قهرمانی برگشت اما شاید همین جوانگرایی و تحول، در سه بازی پایانی فصل به ضرر او تمام شود. مظلومی حنیف عمران‌زاده پیرترین مدافع تیمش را کنار گذاشته و او تا آخر فصل نمی‌تواند استقلال را همراهی کند. مگویان و حاج محمدی تنها مدافعان میانی استقلال هر دو با گرفتن یک کارت زرد دیگر محروم می‌شوند و آبی‌ها را در خط دفاع، با بحرانی جدی روبرو می‌کنند.

اول فصل، مظلومی ترجیح داد لیگ پانزدهم را با سه مدافع میانی آغاز کند و در شرایط اجبار مثل هفته اول مقابل سیاه جامگان، روزبه چشمی را به پست مدافع میانی ببرد. مصدومیت شدید چشمی و کنار گذاشتن حنیف، دست مظلومی را بیشتر از همیشه بسته است. بجز مگویان و حاج‌محمدی، هیچ مدافع میانی دیگری در لیست استقلال وجود ندارد و در صورتی که یکی از آن‌ها مقابل سایپا یا تراکتورسازی کارت زرد بگیرند، مظلومی گزینه‌ای برای جانشینی آن‌ها نخواهد داشت.

در صورت محروم شدن مگویان یا حاج محمدی، تنها انتخاب مظلومی استفاده از خرسندیا در خط دفاعی است. خرسندنیا قبلا هم در خط دفاع برای استقلال بازی کرده و در پست غیر تخصصی، عملکرد زیاد خوبی ندارد. شاید همین موضوع، باعث تغییر نظر مظلومی نسبت به حنیف شود و در هفته‌های پایانی، مصدومیتی که مدیرعامل باشگاه اعلام کرده یک شبه بهبود پیدا کند!کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-24 14:20:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر