فهرست
قلعه نویی: اگر آن یک امتیاز را کم نمی کردند شانس بیشتری برای قهرمانی داشتیم/ دوست دارم بمانم اما شاید مردم من را نخواهند
قلعه نویی: اگر آن یک امتیاز را کم نمی کردند شانس بیشتری برای قهرمانی داشتیم/ دوست دارم بمانم اما شاید مردم من را نخواهند

قلعه نویی: اگر آن یک امتیاز را کم نمی کردند شانس بیشتری برای قهرمانی داشتیم/ دوست دارم بمانم اما شاید مردم من را نخواهند

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار مقابل فولاد خوزستان که با پیروزی یک بر صفر تیمش به پایان رسید حاضر شد و در ابتدا  گفت: از مدیرعامل هواپیمایی تابان تشکر می‌کنم، چون آنها برای رفت و برگشت ما تلاش زیادی کردند. در این چند هفته‌ای که هم تیم و هم تحت فشار بودیم کمک و برادری کردند.

به فوتبال ایران به خاطر حضور این هواداران تبریک می‌گویم. آنها حضور خوبی امروز داشتند و فولاد هم فوتبال مدرنی بازی کرد امروز یکی از روزهای قشنگ فوتبال ایران بود امیدوارم بازی های آینده هم کیفیت داشته باشد و انقدر قشنگ باشد.

شکست فولاد در خانه :  بازیکنانم مثل سربازان دلاور جنگیدند و مردانه بازی کردند باید بگویم فولاد هم می‌توانست برنده بازی باشد. ارش برهانی نشان داد متر و میزان او این است او می‌تواند هم خوب بازی کند و هم گل بزند اگر آن یک امتیاز را از ما کم نمی‌کردند شانس بیشتری برای قهرمانی داشتیم اما این کسر امتیاز حق ما نبود امروز می‌خواستیم بختیار رحمانی را خنثی کنیم این کار را کردیم باید بگویم اهواز خانه استقلال است درست است. در این دو روز مردم خیلی به ما کمک کردند به خصوص مسوئولان استقلال خوزستان و ویسی زحمت زیادی کشیدند. فولاد امروز بازی خوبی ارائه داد و همیشه عملکرد آنها را دیدم.


شانس برای قهرمان شدن؟! همه چیز دست خدا است اگر در بازی با نفت تهران مساوی می‌کردیم شانسمان بیشتر می شد اما هفته آخر همه چیز مشخص می شود اگر قهرمان شدیم لیاقتش را داشتیم.

 سال بعد در استقلال می مانید؟! : همه چیز دست خدا است باید ببنیم من را می‌خواهند یا نه خودم دوست دارم در این تیم بمانم فکر می‌کنم هیچ وقت برای استقلال کم نگذاشتم و قراردادهای زیادی را به خاطر استقلال ترک کردم. این تیم مثل خانه من است چه باشم چه نباشم برای این تیم آرزوی موفقیت دارم اما این توان من بود از همه مردم تشکر می‌کنم شاید اصلا مردم من را نخواهند.

دویدن ها بی امان بازیکنانتان: این سربازان استقلال به مردم ثابت کردند بی غیرت نیستند. بعد از بازی با نفت گفتم اصل غیرت همین بازیکنان هستند. مشکلات زیاد است. چند هفته آخر به خاطر مسائل مالی بازیکنان بازی نکردند آنها تمام توان را گذاشتند. امیدوارم در بازی با تراکتورسازی و الشباب نتیجه خوبی بگیریم.

بحث های ناپاکی فوتبال در هفته های آخر: فوتبال ما پاک است عده ای می خواستند فوتبال را خراب کنند. هفته بعد هم فوتبال ما پاک خواهد بود خوشحالم که من برادران شفیع‌زاده در فوتبال پاک آن روزها تاثیر داشتیم عده ای دوست دارند فوتبال را ناپاک بنامند اما بدون شک  فوتبال ما پاک خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-04-06 23:25:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر