فهرست
تلاش استقلالی‌ها برای نگه داشتن امید: Save_Ebrahimi#
تلاش استقلالی‌ها برای نگه داشتن امید: Save_Ebrahimi#

تلاش استقلالی‌ها برای نگه داشتن امید: Save_Ebrahimi#

آی اسپورت - مهدی رحمتی و امید ابراهیمی، این فصل بزرگترین وزنه‌های استقلال در راه قهرمانی بوده‌اند. رحمتی بارها در بازی‌های مختلف استقلال را نجات داده و امید، با وجود بازی در پست هافبک دفاعی بهترین گلزن استقلال است. قرارداد رحمتی اواسط فصل تمدید شد اما استقلالی‌ها این روزها بیشتر از همیشه نگران رفتن ابراهیمی هستند.

هافبک سابق سپاهان، در صورتی که استقلال این فصل هم قهرمان لیگ برتر نشود از این تیم جدا خواهد شد تا به قطر برود. ابراهیمی اول فصل هم به تیم‌های قطری نزدیک شد اما پیشنهاد آن‌ها، طوری نبود که جانشین نکونام در تیم ملی را به این کشور ببرد. این فصل، پیشنهادات بهتری برای امید رسیده و او که شرایط رفتن به اروپا را ندارد، می‌خواهد با سفر به قطر قبل از 30 سالگی درآمد خوبی بدست بیاورد.

طرفداران استقلال با استفاده از هشتگ Save_Ebrahimi# در شبکه‌های اجتماعی تلگرام، فیس‌بوک، توئیتر و اینستاگرام، قصد دارند هافبک تیم‌شان را راضی به ماندن کنند. آن‌ها از مسئولان باشگاه هم خواسته‌اند تا شرایط برای نگه داشتن ابراهیمی فراهم شود و او فصل آینده هم در استقلال بماند. فعلا نه مسئولان استقلال و نه خود ابراهیمی، واکنشی به این کمپین نشان نداده‌اند. کمپیتی که استقلالی‌ها امیدوارند بلیت قطر را از دست امید دربیاورد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-24 15:22:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر