فهرست
گوتسه: مقابل اتلتیکو انتظار بازی خیلی سختی دارم
گوتسه: مقابل اتلتیکو انتظار بازی خیلی سختی دارم

گوتسه: مقابل اتلتیکو انتظار بازی خیلی سختی دارم

آی اسپورت- بایرن مونیخ با برد 2 بر صفر مقابل هرتابرلین در آستانه رسیدن به چهارمین قهرمانی پیاپی در لیگ است. ماریو گوتسه اما بازیکنی است که آینده مبهمی در این تیم دارد و به همین مناسبت وب سایت فدراسیون فوتبال آلمان مصاحبه ای با او انجام داده است.
آقای گوتسه، تبریک به خاطر برد 2 بر صفر مقابل هرتا. با وجود برد دورتموند شما صدرنشین لیگ ماندید و اختلافتان با این تیم همان 7 امتیاز باقی ماند. ناراحتی که بعد از این بازی نتوانستید جشن قهرمانی بگیرید؟
مهم ترین چیز برای ما کسب 3 امتیاز بود. ما توانستیم قدم بزرگ دیگری برداریم. شاید این یک محک خوبی برایمان بود. شاید توانسته باشیم به خوبی برای بازی روز چهارشنبه آماده باشیم. شاید هم خیلی بد نباشد چون می توانیم در خانه قهرمانی بوندسلیگا را جشن بگیریم.
قبل از بازی خانگی بعدی مقابل مونشنگلادباخ، بایرن باید در لیگ قهرمانان با اتلتیکومادرید بازی کند. این بازی از بازیتان در برلین هم سخت تر خواهد بود؟
بازی کردن مقابل هرتا مثل قدم زدن در پارک نیست. آن ها تیم خوبی هستند، مخصوصا در خانه. آن ها عمقی دفاع می کنند و این همیشه کار را برای ما سخت می کند. ما موقعیت های کمی ایجاد کردیم، مخصوصا در نیمه اول.
چرا این طور شد؟ به نظر اخیرا این اتفاق بیشتر برایت می افتد!
گاهی این طور می شود. در نیمه اول بازی، ما اصلا خوب بازی نکردیم. البته که فضا پیدا کردن مقابل تیمی که با 10 بازیکن دفاع می کند هم سخت است. این اولین بار نبود که تیمی مقابل ما این کار را می کرد.
به نظر بایرن در نیمه های اول بازی ها ضعیف عمل می کند، مخصوصا در 3 بازی اخیر.
اما از این 3 بازی 9 امتیاز کسب کردیم. ما معمولا در بازی ریتم خودمان را پیدا می کنیم. مقابل شالکه در نیمه دوم بازی مقابل شالکه 3 گل زدیم، مقابل هرتا 2 گل. مربی بین دو نیمه توصیه های خوبی برایمان دارد. خودمان هم البته می دانیم در نیمه نهای اول خوب کار نمی کنیم. اما نباید اجازه دهیم در بازی مقابل اتلتیکو این اتفاق بیفتد.
حریف روز چهارشنبه تان شدیدا تهاجمی و فیزیکی است.
در بازی روز چهارشنبه باید در هر اینچ زمین بجنگیم و در تمام مدت 90 دقیقه در بهترین فرممان باشیم.
ویدال یکی از بهترین بازیکنان شما در زمین است و مقابل هرتا هم یک گل دیگر زد.
همین طور است. آرتورو چندین گل مهم برای تیم ما زده است. این برای خود او و ما عالی است. همان چیزی است که در حال حاضر نیاز داریم. می توان گفت او در بالاترین سطح خودش بازی می کند. مانند همه بازیکنان دیگر برای تیمش می جنگد، اما هرکس گل بزند مهم نیست، مهم برد تیم است.
تمرکزتان چطور روی بازی چهارشنبه است؟
باید باهوش و آماده باشیم. می دانیم باید از این بازی چه توقعاتی داشته باشیم. همه به خوبی آماده هستیم و می خواهیم در بهترین فرممان بازی کنیم.
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کد خبر 9404

 
     
آی اسپورت
2016-04-24 15:59:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر