فهرست
گزارش آماری: مظلومی بهترین گزینه برای استقلال بود؟
گزارش آماری: مظلومی بهترین گزینه برای استقلال بود؟

گزارش آماری: مظلومی بهترین گزینه برای استقلال بود؟

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی پس از شکست سنگین در دربی با چالش‌های جدیدی روبه‌رو شد. تا جایی که پس از این باخت برای برکناری یا حفظ او در هیئت مدیره جلسه‌ای برگزار شد. اما استقلال این فصل خیلی هم بد نبود که کار به جدایی مظلومی بکشد. 

از گزینه‌های جانشینی او باز هم از علیمنصور و دراگان اسکوچیچ نام می‌برند. ضمن این که امیر قلعه‌نویی هم با ادامه روند خوبش با تراکتورسازی دوباره می‌تواند به این لیست راه پیدا کند. همچنین شایعه شده که حسین فرکی هم بار دیگر پس از یک سال در بین گزینه‌های سرمربیگری فصل آینده استقلال قرار گرفته است. هر چند که با نتایج این فصل سپاهان، ایگور استیماچ از این لیست فاصله گرفت.

آمار استقلال مظلومی در این فصل را در دیدارهای رودر رو با آلترناتیوهایش بررسی کردیم. استقلال در این هشت تقابل فقط یک بار مقابل نفتِ علیمنصور شکست خورد. ملوانِ قلعه‌نویی، نفت‌ِ علیرضا منصوریان، سپاهانِ فرکی، فولاد اسکوچیچ را برده و با تراکتورِ قعه‌نویی و سپاهانِ استیماچ مساوی کرد. همه این تیم‌ها هم در جدول رده‌بندی پایین‌تر از استقلال قرار دارند. نتایج استقلال را مقابل گزینه‌های جانشینی مظلومی مشاهده می‌کنید. هفته 2: استقلال 2-0 ملوان (قلعه‌نویی)
هفته 5: استقلال 2-1 نفت (منصوریان)
هفته 10: استقلال 3-0 سپاهان (فرکی)
هفته 12: فولاد (اسکوچیچ) 0-2 استقلال
هفته 14: تراکتورسازی(قلعه‌نویی) 0-0 استقلال
هفته 20: نفت (منصوریان) 1-0 استقلال
هفته 25: استقلال 0-0 سپاهان (استیماچ)
هفته 27: استقلال 3-0 فولاد  (اسکوچیچ)
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-24 16:10:39
نظر دهید

۱ نظر
4444
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۴۹
ما 4 تقلالیا مصررانه خواهان تمدید قرارداد پرویز تیکی تاکا هستیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر