فهرست
سیاه جامگان2- یک تراکتورسازی؛ معجزه سه امتیازی در ثانیه پایانی
سیاه جامگان2- یک تراکتورسازی؛ معجزه سه امتیازی در ثانیه پایانی

سیاه جامگان2- یک تراکتورسازی؛ معجزه سه امتیازی در ثانیه پایانی

آی اسپورت-تراکتور با این که از قهرمانی ناامید شده اما برای کسب سهمیه آسیا به سه امتیاز این بازی به شدت احتیاج داشت تا دقایق پایانی توانست آن را بدست بیاورد اما دو گل که دومی آن در ثانیه های پایانی بدست آمد امیدهای اندک این تیم را هم نقش برآّب کرد. این بازی دو پنالتی عجیب و غریب داشت. یکی برای تراکتور سازی که گل شد. یکی هم برای سیاه جامگان که میثم حسینی آن را به تیر دروازه زد.
هفته بیست و هفتم لیگ برتر ، ساعت 17:30  ورزشگاه ثامن مشهد
داور: بیژن حیدری         کمک‌ها : علیرضا ایلدروم، جواد مداح
 سیاه جامگان:
 محمد ناصری،  مصطفی احمدی، اولو کورده، میثم حسینی، سالار افراسیابی(55 میلاد نوری)، کیل کنویا، حمدرضا علی عسگری، علی رضا نقی زاده، حسین زامهران، سیدحسین کریمی، ایمان موسوی
سرمربی: فرهاد کاظمی
تراکتورسازی:
 محمدرضا اخباری، علی حمودی، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، محمدرضا ایران‌پوریان، سینا عشوری، مهدی کیانی، ایوب کلانتری، شاهین ثاقبی(60 سروش رفیعی)، مهدی شریفی، فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی
 اخطار:کورده(41) از سیاه جامگان
 
شرح گل:
-سیاه جامگان 0 تراکتورسازی 1 (دقیقه 33، محمد ایرانپوریان) : پنالتی کسب شده توسط فرزاد حاتمی که از روی خطای میثم حسینی به دست آمد را محمد رضا ایرانپوریان بر خلاف جهت دروازه بان سیاه جامگان به گل اول تراکتورسازی تبدیل کرد.
تراکتورسازی 1 سیاه جامگان 1(دقیقه 82، حسین زامهران) : حرکت کریمی درون محوطه تراکتوری ها با پاس او به زامهران ادامه یافت و بازیکن بومی سیاه جامگان نیز با بغل پایی محکم و سریع توپ را وارد دروازه اخباری کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.
تراکتورسازی 1 سیاه جامگان 2(دقیقه 2+90، علی رضا نقی زاده) : تعویض طلایی کاظمی در این دقیقه جواب داد و آلاجی سوسه تازه به میدان آمدند با فراری استثنایی از کمند مدافعان تراکتورسازی توانست با دروازه بان این تیم تک به تک شود و با پاسی کوتاه و عرضی نقی زاده را صاحب توپ کرد و او نیز دروازه تراکتورسازی را باز کرد تا از حریف پیش بیفتند.
  دقایق حساس
 دقیقه 2 – شلیک علی حمودی با اختلاف کمی از کنار دروازه سیاه جامگان به بیرون رفت.
 دقیقه 8 – فرار شاهین ثاقبی و پاس او در محوطه جریمه سیاه جامگان با ضربه بی دقت شریفی راهی به دروازه حریف نیافت.
 دقیقه 13 – سانتر سعید آقایی و ضدحمله تراکتوری ها موقعیت فوق العاده ای برای این تیم به وجود آورد اما ضربه ایوب کلانتری را محمد ناصری با واکنشی به موقعی مهار کرد.
دقیقه 15 – حمله سیاه جامگان و حرکت حسین کریمی در محوطه تراکتوری ها با برخورد او و خلیل زاده باعث به بیرون رفتن توپ شد، برخورد که کریمی معتقد بود داور باید اعلام پنالتی کند.
دقیقه 18 – سانتر مشهدی ها و ضربه سر زامهران روی دروازه تراکتوری ها بسیار خطرساز شد اما این توپ را اخباری با واکنشی دیدنی به کرنر فرستاد.
دقیقه 19 – ارسال کرنر توسط یاران کاظمی با ضربه سر مهاجم این تیم بازهم روی دروازه اخباری خطرساز شد اما این توپ را خلیل زاده به کرنر فرستاد.
دقیقه 74 – پنالتی جنجالی که نصیب سیاه جامگان شده بود در این لحظه توسط میثم حسینی نواخته شد اما این توپ با برخورد به تیرک افقی دروازه از دست رفت.
دقیقه 86 – ارسال بلند تراکتورسازان بازهم روی دروازه سیاه جامگان خطرساز شد اما این موقعیت را ناصری از منطقه خطر دور کرد.
 
در حاشیه
 *میثم حسینی در برخورد با فرزاد حاتمی سرش شکست
* بازیکنان تراکتور بعد از خطای کنویا روی شریفی اعتقاد به اخراج این بازیکن سیاه جامگان داشتند که بیژن حیدری به کارت زرد بسنده کرد .
*ناصری دروازه بان سیاه جامگان با کوبیدن توپ به صورت مهدی شریفی صحنه عجیبی خلق کرد و می توانست دروزاه تیمش را باز کند .
* ایوب کلانتری هافبک شوتزن تراکتور سازی در صحنه زدن یک ضربه کاشته از هم تیمی ها خواهش کرد بگذارند او توپ را شلیک کند .
*سروش رفیعی ستاره سرباز تراکتور در جمع 11 انتخاب اول قلعه نویی حضور نداشت .
* بازیکنان سیاه جامگان به پنالتی تراکتور اعتراض شدیدی داشتند اما رای حیدری تغییر نکرد . 
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-24 18:30:47
نظر دهید
۳ نظر
فراز دشمن خونی پان تورک خبیث
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
آهای امیر بی شرف اوغلی منتظرم بیای اینجا برای ارباب پست و کثیفت واق واق کنی...
بهرام
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۳۵
داور چجوری اون صحنه رو پنالتی گرفت؟ واقعا گزارشگر هم تعجب کرده بود باورش نمیشد. این چجور داورییه آخه. به ولله منی که داوری بلد نیستم از اینا بهتر داوری میکنم.
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۸
امیر مافیا سهسمیه هم پر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر