فهرست
دایی: برای چهارم شدن می جنگیم
دایی: برای چهارم شدن می جنگیم

دایی: برای چهارم شدن می جنگیم

آی اسپورت- دایی و تیمش که تا چند هفته پیش در بالای جدول جاخوش کرده بودند کم کم پایین آمدند. با این حال دایی هنوز برای تیمش شانس کسب سهمیه متصور است. خیالی که خوش بینانه به نظر می رسد. دایی در این مورد گفت:«ببخشید با این همه سرمایه و امکانات ما دو هفته با تیم های بالای جدول چه بازی کردیم. ولی ما تلاشمان هنوز هم برای چهارم جدول است. ما باید با اختلاف چهار پنج گل ذوب را می بردیم که امروز چهارم شویم البته امروز ممکن نبود که با یک برد چهارم باشیم. البته الان نفت بازی سختی جلوی استقلال دارد و تراکتور هم بازی سختی دارد. فکر می کنم بازی بسیار سختی بود اما در طول مسابقه بر بازی حاکم بودیم و توپ در دست ما بود. در کل نیمه دوم توپ دست ما بود. بعد از گل ذوب آهن موقعیت های خیلی خوبی داشتیم که نتوانستیم ببریم.
وی افزود: امروز هم مساوی کردیم که به درد هیچ یک از ما نمی خورد. یادمان باشد که ذوب آهن نماینده ایران در جام باشگاه های آسیاست و در گروه خود به راحتی صعود کرد. ما فقط از نظر نتیجه بدشانس بودیم ولی بازی خوبی ارائه کردیم.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-24 19:40:52
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۷:۴۲
زهی خیال باطل نفت جلوی استقلال هیچ دفاعی نمیکنه تا3امتیازبرای استقلال باشه که قهرمان بشه اولویت منصوریان استقلاله نفت که یه نردلانه برای استقلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر