فهرست
کاظمی: پنالتی ما درست نبود!
کاظمی: پنالتی ما درست نبود!

کاظمی: پنالتی ما درست نبود!

آی اسپورت- فرهاد کاظمی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با تراکتورسازی پاسخ خبرنگاران را داد.


خدا خواست برنده شویم
خواست خدا بود که مقابل تراکتورسازی به برتری برسیم و یا اینکه بخواهم بگویم تعویض‌های من بوده یا مسئله دیگر، بی‌مورد است، واقعا خدا و علی‌بن موسی‌الرضا خواست که ما به پیروزی برسیم و از هواداران هم تشکر می‌کنم. اگر مقدور است دو رکعت نماز شکر در حرم بخوانند.


تراکتور مقتدرانه بازی کرد
من چیز خاصی ندارم بگویم، تیم تراکتورسازی واقعا مقتدرانه بازی کرد، ما هر تاکتیکی که داشتیم به در بسته می‌خورد؛ چراکه تراکتورسازی‌ها خیلی قوی بودند.


پنالتی زن اول ما عنایتی است
من نمی‌توانم به بازیکنم بگویم که پنالتی نزند، به هر حال پنالتی‌زن اول ما رضا عنایتی است که پس از آن میثم حسینی. وقتی به بازیکنم بگویم پنالتی نزدند، روحیه‌اش پایین می‌آید. به هر حال این مسائل گذشته است، شما اگر در مورد داوری از من بپرسید و ما اگر باخته بودیم، من می‌گفتم داور خوب قضاوت نکرده است.


در بازی با فولاد 4 پنالتی ما گرفته نشد
با توجه به شرایط و کمبودهایمان تیم را ارنج می‌کنیم. من یک گلایه از رسانه‌ها دارم. در بازی مقابل فولاد 4 پنالتی ما گرفته نشد و سر تیم را بریدند، اما چرا هیچ چیزی ننوشتید؟ 4 پنالتی که نگرفتند، بودار بود، اما شماها هیچ موجی راه نینداختید. شماها دست به قلم هستید و مؤثرتر هستید، آن وقت اگر من سر تمرین به بازیکنم «تو» بگویم، فردا تیتر می‌شود، اما به این گونه مسائل اشاره‌ای نمی‌کنم.


سیاه جامگان صاحب می خواهد
ما مقابل ملوانی می‌جنگیم که سربازان ملی‌پوش دارد. با فولادی رقابت می‌کنیم که از او حمایت می‌شود، اما تیم ما تازه به لیگ برتر آمده است. تیم صاحب می‌خواهد، مسئولان باید رسیدگی کنند، رسانه‌ها باید در کنار تیم باشند. شماها هستید که می‌توانید حرف‌های بزرگ بزنید، باز هم می‌گویم خیلی راحت توپ اوت ما را به حریف می‌دهند و پنالتی ما را نمی‌گیرند. در این بازی پنالتی که برای ما گرفته شد، درست نبود، اما پنالتی تراکتورسازی در جریان بازی بود. باز هم خدا را شکر می‌کنم که پنالتی ما به گل تبدیل نشد، وگرنه قیامت می‌شد.


دوست دارم تراکتور قهرمان آسیا شود
دوست دارم تراکتورسازی قهرمان آسیا شود تا ما عقده‌گشایی کنیم. من از بازی تیم‌هایی چون تراکتورسازی و ذوب‌آهن لذت می‌برم. آنها قدرتمند بازی می‌کنند. در مورد سیاه‌جامگان هم باید بگویم هیچ چیزی مشخص نیست. باید در بازی‌های آینده هم پیروز شویم تا بتوانیم بگوییم که ما در لیگ برتر باقی می‌مانیم.
کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-24 20:24:21
نظر دهید

۱ نظر
بهرام
يكشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۳۳
من موندم با کدوم منطقیس داور اون صحنه رو پنالتی گرف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر