فهرست
منصوریان: رفتن استیماچ به ضرر ما شد
منصوریان: رفتن استیماچ به ضرر ما شد

منصوریان: رفتن استیماچ به ضرر ما شد

آی اسپورت- علیرضا منصوریان پس از شکست برابر سپاهان پاسخ خبرنگاران را داد.آنالیزمان به هم خورد
این برد را به سپاهان تبریک می‌گویم استعفای استیماچ آنالیز ما را به هم زد. ما بر روی ایده تاکتیکی او فکر می‌کردیم که امروز این تیم به شیوه دیگری بازی کرد.


به سپاهان تبریک می گویم
امروز خدا به آبروی مربی تیم سپاهان نگاه کرد و آنها برنده شدند. من هم به سپاهان بابت این برد تبریک می‌گویم. البته ما چند موقعیت داشتیم که می‌توانستیم به بازی برگردیم، اما امروز چرخ‌های ما بر روی زمین خوب نمی‌چرخید. با این حال به زحمت بچه‌ها احترام می‌گذارم و به تلاش آنها درود می‌فرستم. ما از حیثیت نفت دفاع می‌کنیم اما سپاهان ما را امروز خوب می‌شناخت و از روند رو به جلوی ما جلوگیری کرد.


برای گرفتن 3 امتیاز مبعلی را نگه داشتیم
در حین بازی در نیمه اول بازیکن جوان سپاهان به زانوی مبعلی ضربه زد، اما ما برای گرفتن 3 امتیاز او را در زمین نگه داشتیم و درنهایت مجبور شدیم تعویضش کنیم، امیدوارم جدا از نتایج لیگ سلامتی بازیکنان ما حفظ شود. من می‌دانم که حفظ سلامتی بازیکنان در آخر لیگ چقدر مهم است و امیدوارم آنها سالم و سلامت باشند.


2 روز کمتر از پرسپولیس استراحت می کنیم
آخر فصل گذشته با مهدی تاج جلسه داشتم و به او در باره برنامه‌ریزی لیگ توضیحاتی دادم. البته می‌دانم که تاج باید بازی‌های تیم‌هایی که در آسیا هستند و تیم ملی را هم ببیند و به هر حال این مشکلات به وجود می‌آید. به همین دلیل ما باید دو روز کمتر نسبت به پرسپولیس استراحت کنیم اما امیدوارم برای سال آینده با برنامه جلو برویم. هرچند که اعتقاد دارم برنامه ریزی لیگ خوب است و من برنامه‌های تیمم تا پایان فصل را می‌دانم. باید بازی‌ تیم‌هایی که در آسیا هستند و تیم‌هایی که در تیم ملی بازیکن دارند، خوب برنامه‌ریزی شود تا صدای کسی درنیاد، به این صورت که ما باید در 8 روز دو بازی انجام دهیم.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-24 20:28:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر