فهرست

بوناچیچ: مربی پنجم هم می آمد نمی توانست کاری کند/ بازیکنانم کیفیت لازم را برای بقا نداشتند

آی اسپورت- لوکا بوناچیچ پس از تساوی بدون گل مقابل صبای قم گفت: قبل از هر چیز باید از هواداران و مردم کرمان عذرخواهی کنم. دو ماه و نیم در کرمان بودم و انواع و اقسام راه‌ها برای برطرف کردن مشکل گلزنی انتخاب کردم اما متأسفانه بازیکنان ما آن کیفیت لازم را نداشتند.

امسال مس 4 مربی عوض کرد و به نظر من اگر نفر پنجم هم می‌آمد نمی‌توانست کاری کند. برای تغییر مسیر رود مس نیاز به تغییر سرچشمه است و سرچشمه هم همان بازیکنان هستند.

متأسفانه با این شرایطی که به وجود آمده بود هیچ کس نتوانست تغییری ایجاد کند. 5- 6 بازیکن ما هستند که دو ماه و نیم هیچ اگر یک سال هم با آنها کار می‌کردم از لحاظ فنی نمی‌توانستم آنها را درست کنم.

بوناچیچ در خصوص شعارها علیه ایرانمنش مدیرعامل باشگاه گفت: بهتر بود که او را به زمین بفرستم، شاید اگر به عنوان مهاجم کار می‌کرد بهتر از بازیکنان ما می‌توانست کار کند.

بوناچیچ در خصوص شرایط کلی مس عنوان کرد: پیش از این دو بار به مس آمده بودم و توانستم این تیم را نجات دهم اما امسال اگر نتوانستم به خاطر مدت زمان کم و ابزار اصلی که همان بازیکنان بودند این اتفاق نیفتاد. احتمال زیاد این آخرین کنفرانس خبری من در کرمان بود.

وقتی که یک سیستم بازنده می‌شود یک نفر در آن مقصر نیست. من قرار است آنالیز کنم و میزان تقصیر همه مشخص خواهد شد حتی خود من. وقتی نتیجه نگرفتیم نمی‌شود تقصیر را به گردن یکدیگر انداخت.

وی در پایان در خصوص زمین ورزشگاه باهنر اظهار داشت: زمین بازی ما یکی از بدترین زمین‌های ایران است و این موضوع موجب سرافکندگی هیأت فوتبال کرمان می‌شود که نمی‌تواند در این شهر بزرگ یک زمین خوب آماده کند. چند سال پیش کیفیت بهتر بود اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که اینقدر این زمین بی‌کیفیت شده است.

     
آی اسپورت
2014-04-06 20:54:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر