فهرست
ظریف: عراقچی و روانچی پرسپولیسی‌اند
ظریف: عراقچی و روانچی پرسپولیسی‌اند

ظریف: عراقچی و روانچی پرسپولیسی‌اند

آی اسپورت – در آستانه بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما آنتلرز اخبار حاشیه‌ای جالبی منتشر می‌شود. مثلا اخباری درباره علایق فوتبالی اعضای هیات دولت! محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ساعاتی پیش از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا درباره علائق فوتبالی‌اش گفت: «طرفدار تیم ملی هستم اما معاون من آقای عراقچی و آقای تخت روانچی پرسپولیسی‌ هستند.»

ظریف با بیان این‌که اطلاعات ورزشی‌ام کم است، در پاسخ به سوال مجری برنامه پارک شهر رادیو تهران که آیا ورزش می‌کند یا نه؟ گفت: «به صورت مختصر وقتی فرصت داشته باشم پیاده‌روی می‌کنم، ولی متاسفانه نمی‌توانم بازی تیم‌های کشور را پیگیری کنم و در این زمینه در بی‌سوادی مطلق به سر می‌برم.»

۵ ۱۰  
آی اسپورت
2018-11-10 13:23:00
نظر دهید

۱۰ نظر
یاحسین(ع)
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
به حق علی واولاد علی تیم حکومتی امروز مفتضحانه جلو هواداراش تحقیر میشه.بارکج به منزل نمیرسه
آرش
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
حالا اگه به این شترمرغ بگی یه دونه از حمایتهایی که از تیم حکومتی شده رو بگو از شدت فشار به کله اش خودش رو کثیف میکنه.
اینا دیگه دست طوطی رو از پشت بستن، یه چرتی رو شنیدن هی تکرار میکنن، حکومتی تیمیه با 20 خرید در هر فصل، حکومتی تیمیه که سرباز مفتی میگرفت، حکومتی تیم باند اصفهانیهاست،به سنگ پا گفتن زکی.
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۵
جالبه کسی که دم از دین و ایمان میزند و به نام مردگان مکتبش می نازد و آن را ای دی خود قرار میدهد . از همان مردگان معصومش طلب تحقیر شدن هموطنانش را میکند و طلب شکستن غرور ملی همیهنانش را میکند. هر چند بعید میدانم تو و امثال تو بهمانند همین عراقچی ها ایرانی باشید ... ننگ ایرانید شما زالوصفتان
۶
یا الله
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
به یاری حق امثال شماها روسیاه و مفلوک ناامید میشید انشاالله
آرش
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
والله میگن حق برای اولین بار در کل زمانها در انجام یه کار درمونده شده، اونم اینه که شماها دقیقا چی میخواین و منظورتون چیه.
یه روز میگن وزیر پرسپولیسی به جای گرو تیام رو گرفت، شیش ماه بعد میگن وزیر به جای تیام گرو رو گرفت، یه روز میگن داریم میترکونیم تو نقل و انتقالات، شیش ماه بعد میگن وزیر رید تو نقل و انتقالات، یه روز میگن در انتظار فصل شیشعلی هستیم، شیش ماه بعد میگن وزیر پرسپولیسی شیشعلی رو آورد که برینه به تیم ما، هر دقیقه یه چی میگن، شبیه این بچه های لوس و ننر که هی وق میزنن خودشونم نمیدونن واسه چیه.
۹
....
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۵۳
بارک الله به اونها و خوش به حال ما.
۱
آرش
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
.
kaveh 6&4
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۲۱
به یاحسین(ع) و یا الله:

امروز قهوه ای می شید تاریخی!
۶ ۱
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۵۹
به یاری مزدا شما کثافتای وطن فروش ....قهبه ای میشید . امسال شرتونو کم میکنیم و ایران را از وجود منحوس و شیطان صفتِ وطن فروشان و بیگانگان در شکل ایرانی پاک میکنیم حتی اگر لازم باشد با سیلاب خونمان شما کثافتا رو از روی این خاک مقدس میشوییم
۴
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۱
شما طرفدار پرسپولیس نیستید شماها از بزرگ تا ریزتون طرفدار شکستن غرور مردان این سرزمین جلوی خانوادهایشان هستید ! ناظریف چه شد آن ریش پروفسوری چه شد آن همه وعده چه شد ؟ خواهش میکنم مدینه ظالمه ای که برای مردم و تمدن ایران ساخته اید را بردارید و زودتر قبل از اینکه با خاری مردم بیرونتان کنند و قبل از آن به سزای اعمال پلیدتان برسانندتان دمتان را بدون خونریزی بگذارید سر دوشتان و بروید. همه چیز را که غارت کردید و فرهنگ ، تمدن ،ومیراث ایران را با وعده های دروغ و پوشالی به تاراج بردید خون صدها هزار ایرانی را به ناحق ریخته اید و خانوادهای بسیاری را داغ دار فرزندان و پدران و مادرانشان کرده اید پس بروید زیرا امسال... پایان سیستم توتالیتر شماست
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر