فهرست
منصوریان با شکست دادن پرسپولیس «هایپر محبوب» می‌شود
منصوریان با شکست دادن پرسپولیس «هایپر محبوب» می‌شود

منصوریان با شکست دادن پرسپولیس «هایپر محبوب» می‌شود

آی اسپورت - حساسیت رقابت نزدیک پرسپولیس و استقلال در بالای جدول به بقیه تیم‌ها هم سرایت پیدا کرده است. به خصوص تیم‌هایی که مربیان استقلالی یا پرسپولیسی دارند. این موضوع برای علیرضا منصوریان که این هفته تیمش با پرسپولیس بازی دارد اهمیت بیشتری پیدا کرده است. به همین دلیل هم هست که منصوریان قول داده با تمام توانش جلوی پرسپولیس بایستند.
پیروز قربانی دیگر پیشکسوت استقلال نظر جالبی در این باره دارد: «هر استقلالی دیگری هم جای منصوریان بود مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی پیدا می کرد. همان طور که هر پرسپولیسی مقابل استقلال قرار بگیرد حتی اگر در تیم های دیگر باشد انگیزه بالایی پیدا می کند این موضوع برای استقلالی های تیم های دیگر هم صدق می کند. منصوریان به اندازه کافی محبوبیت دارد. او نیازی به اثبات استقلالی بودنش ندارد و فکر می کند اگر بتواند با نفت پرسپولیس را شکست بدهد و به استقلال کمک کند تا به قهرمانی نزدیک شود هایپر محبوب می شود. »
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-25 11:01:02
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
اگه داور بذاره, داش علی لنگو اتیش می زنه. اما افتضاحات داوری به سود لنگ حقیر ادامه داره
پرززز
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۱۹
یحیی و دایی پرسپولیسی در حذفی و لیگ جلو استقلال و منصوریان جلو پرسپولیس زیبایی فوتباله ولی منصوریان نباید اینقدر در مورد شکست پرسپولیس و کمک ب استقلال مصاحبه کنه و این اشتباه بزرگی هست که ممکنه ب سختی جواب اون رو ببینه
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
شاعر دراین جور مواقع میگه:زارت
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴
خیلی جالب هست کامنتهایی که توهین داخلش نباشه رو تایید نمیکمید یا میگذارید وقتی رفت پایین صفحه آخر شب تایید میکنید ولی کامنتهایی که فحاشی و توهین تهمت هست رو تایید میکنید .
پرززز
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۲۹
توی اینهفته توی هر سایتی که نظر گذاشتم که توهین نکنید یا ممکن یحیی یا منصوریان جلو استقلال پرسپولیس قرار بگیرد که طبیعیه یا سعی کردم دیگران رو ب آرامش دعوت کنم حتی یکی از کامنتها هم تایید نشد حتی 1 مورد.(ب غیر از آی اسپرت که اون هم بارها تایید نکرده ) احساس میشه رسانه ها فقط ب دنبال جنجال هستن وبا کار کردن خبرها حاشیه ای و بعضا دروغ سعی در تحریک هواداران دارند رسالت واقعی رسانه ها اینه؟یکی از سایت هم همیشه خبرها دروغ و حتی آمارها دروغ میزنه وقتی نطر مزاری که این حرفاتون با این اسناد اشتباهت تایید نمیکنه و دقیقا ی مطلب دیگه در همون زمینه همون روز کار میکنه .فقط منتظرن مردم همیشه در صحنه در افشانی کنند و با توهین ب خانواده و شخصیت همدیگر و بردن کلماتی مثل ادوات حمام برای خودشون بیننده جمع کنند البته برای رسانه های ما که برای کلیک بیشتر عکس از مرحوم نوروزی و اولادی میگذارند این کارها کوچکترین بی اخلاقی هست و اگر مردم بدون در نظر گرفتن تیم مورد علاقه با تذکر اجازه انتشار دروغ و آمار اشتباه نمیدادن و یا با دیدن تیتر عکس خصوصی فلانی یا پزشکی قانونی فلانی کلیک نمیکردن این بی اخلاقی ها کمتر میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر