فهرست
اعتراف ماتا: دستمزدی که از فوتبال می‌گیرم «وقیحانه» است
اعتراف ماتا: دستمزدی که از فوتبال می‌گیرم «وقیحانه» است

اعتراف ماتا: دستمزدی که از فوتبال می‌گیرم «وقیحانه» است

آی اسپورت - خوان ماتا می گوید مبلغی دستمزدی که دریافت می کند «وقیحانه» است و زندگی اش به عنوان یک فوتبالیست واقعی نیست. هافبک منچستریونایتد می گوید حاضر است تا برای آنکه بُعد تجاری فوتبال کمرنگ شود دستمزدش را کاهش دهد. به نقل از AS، ماتا با حضور در برنامه تلویزیونی Salvados درباره زندگی اش به عنوان یک فوتبالیست صحبت کرد - و نه فقط درباره مسائل داخل زمین. ملی پوش اسپانیایی در این برنامه گفت که آن دسته از هوادارانی که مخالف فوتبال مدرن و مالکان و مقامات تشنه پولی که بلای جان این بازی جهانی شده اند را درک می کند:
*پدر من مدیر برنامه هایم است و همیشه آنچه برای من بهتر است را لحاظ می کند. هم تیمی هایی داشته ام که مشاوره های خیلی بدی گرفته اند. وقتی بچه بودم می شنیدم که پدر و مادر ها به بچه هایشان می گفتند کی پاس بدهند و کی پاس ندهند. مجبور بودم به آنها بگویم آنها دارند مشاوره غلط می گیرند. هر بازیکنی وقتی به یک باشگاه بزرگ می رود فکر می کند مارادوناست. این برای همه اتفاق می افتد.
*اولین قراردادی که نوشتم در کاستیا بود. 18 سالم بود و فکر می کنم چیزی در حدود 90 هزار یورو در سال می گرفتم. فوتبال در این سطح بسیار ترقی کرده است. انگار که در یک حباب زندگی می کنیم. با احترام به باقی جامعه باید گفت ما ارقام مسخره ای دریافت می کنیم. غیر قابل درک است.
 *با احترام به دنیای فوتبال من دستمزد معقولی دریافت می کنم، اما در مقایسه با 99.9% مردم اسپانیا و دنیا رقمی که می گیرم وقیحانه است. در یک حباب زندگی می کنم. زندگی واقعی آنی است که دوستانم زندگی می کنند. آنها مجبور بوده اند به دنبال کار بگردند، حق بیمه ایام بیکاری را بگیرند و مهاجرت کنند، زندگی عادی حالا اینگونه است. زندگی من به عنوان یک فوتبالیست عادی نیست.
*گاهی اوقات فکر اینکه چقدر تحت مراقبت هستم من را نگران می کند.  کوچکترین مشکلی که برایم پیش بیاد کسی می آید و آن را درست می کند. این یکی از ابعاد غیر عادی زندگی ماست.
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-25 11:07:06
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۲۰
اگه واقعا اینطور فکر میکنه دستمزدشو ببخشه به خیریه ها
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۰۵
بیچاره گیر ون گال افتاده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر