فهرست
اسکوچیچ: به داشتن این بازیکنان و تماشاگران افتخار می کنم
اسکوچیچ: به داشتن این بازیکنان و تماشاگران افتخار می کنم

اسکوچیچ: به داشتن این بازیکنان و تماشاگران افتخار می کنم

آی اسپورت- دراگان اسکوچیچ پس از شکست 3 بر 2 مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: وقتی در دقایق پایانی بازی را واگذار می‌کنم و بازنده می‌شوم احساس خوبی ندارم. سپاهان قابلیت‌های زیادی دارد، بازیکنانم هرچه در توان داشتند گذاشتند اما مقابل این تیم سه بازیکن خوب خود را نداشتیم.

در 20 دقیقه آخر بازی باید بازیکنان با عقل خود بازی می‌کردند اما آنها با احساس و قلبشان بازی کردند در 20 دقیقه پایانی کنترلی در بازی وجود نداشت هرچند می‌توانستیم گل بزنیم. چنین بازی‌هایی قابل پیش‌بینی نیست. در خیلی از بازی‌ها در این شرایط پیروز شده‌ایم و در بازی امشب هم بازنده شدیم.

استفاده از بازیکنان جوان :‌ همیشه به بازیکنان جوان میدان می‌دهم و آنها را ترجیح می‌دهم اما در ابتدای این فصل ما برای بقا می‌جنگیدیم و در چنین شرایطی نمی‌توان زیاد به بازیکن جوان میدان داد. با این حال ما امسال ثاقبی را داشتیم.

به خاطر دو چیز از حضور در ملوان خوشحالم؛ اول هواداران خوبش و دوم بازیکنانم. بازیکنان من همیشه جنگیدند. حتی در بازی امروز که خیلی‌ها تصور می‌کردند که این دیدار برای ما مهم نیست اما دیدید که بازیکنان من چطور برای موفقیت جنگیدند.

     
آی اسپورت
2014-04-06 20:58:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر