فهرست
قلی‌زاده، بهترین پاسور حتی در تیم ملی
قلی‌زاده، بهترین پاسور حتی در تیم ملی

قلی‌زاده، بهترین پاسور حتی در تیم ملی

آی اسپورت - علی قلی‌زاده در دوران کارلوس کی‌روش حضور همیشگی در فهرست تیم ملی نداشت و در زمان مارک ویلموتس نیز در لیست اولیه این سرمربی بلژیکی قرار نگرفت ولی با نمایش فوق‌العاده‌ای که در فوتبال بلژیک ارائه داد، یکی از نفرات دعوت شده توسط دراگان اسکوچیچ بود و در دیدار تدارکاتی با ازبکستان هم به میدان رفت.

قلی‌زاده پس از آنکه در شارلروا بیشترین تاثیر را روی گل‌های تیمش داشت؛ در پی آن بود تا در  تیم ملی هم خود را به اسکوچیچ ثابت کند. او که با دریبل‌های ریز، حرکات سریع، پاس‌های در عمق خطرناک و رو به جلو بارها خط دفاعی ازبک‌ها را آزار داد، پاس گل اول را هم که توسط آزمون به ثمر رسید، به نام خود ثبت کرد.

این ملی‌پوش ریزنقش که در تمام بازی‌های این فصل شارلروا حضور ثابت داشته، در هشت مسابقه ژوپیر لیگ بلژیک ۴ پاس گل داده و یک گل زده و در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا نیز موفق شده پاس گل بدهد.

قلی‌زاده با عملکردی که در ژوپیر لیگ به نمایش گذاشت و بازی خوبی که در نخستین دیدار تدارکاتی تیم ملی ارائه داد، حالا این شانس را به دست آورده که در مسابقه پیش رو برابر تیم ملی مالی نیز از ابتدا به میدان برود تا باز هم پاس گل بدهد و خلق موقعیت کند.

 

     
آی اسپورت
2020-10-11 22:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر