فهرست
دردسر بزرگ نفت تهران: مربی استقلالی؛ گلر پرسپولیسی!
دردسر بزرگ نفت تهران: مربی استقلالی؛ گلر پرسپولیسی!

دردسر بزرگ نفت تهران: مربی استقلالی؛ گلر پرسپولیسی!

آی اسپورت- شکست ناباورانه در برابر تیم بحران‌زده سپاهان، شانس قهرمانی نفت تهران را تقریبا به صفر رساند. نفت اما هنوز هم شانس رسیدن به سهمیه آسیا را دارد و بخش مهمی از معادلات قهرمانی را شکل می‌دهد. زردپوشان پنج‌شنبه این هفته در ورزشگاه آزادی مهمان پرسپولیس هستند. بدون تردید این مسابقه، یکی از حساس‌ترین جدال‌های این فصل لیگ برتر خواهد بود. علیرضا منصوریان در یک سال گذشته، بارها از علاقه و اشتیاق‌اش برای حضور روی نیمکت استقلال حرف زده و به نظر می‌رسد حالا که آبی‌ها به توقف پرسپولیس نیاز دارند، این یک فرصت ویژه برای او باشد تا بار دیگر اعتماد سکوهای آبی را به دست بیاورد و روزشمارها برای بازگشت او به باشگاه، به سکوها برگردند. منصوریان در روزهای گذشته، نقل و قول‌های بازی تیمش برای استقلال را تکذیب کرده اما علاقه او به پیروز شدن به خاطر استقلال، مخفی کردنی نیست. بسیاری از این نقل قول‌ها، در مصاحبه‌های فصل گذشته او موجود هستند. مردی که در حساس‌ترین روزهای لیگ چهاردهم، با کلاه معروف آبی‌اش در کنار زمین حاضر می‌شد. مردی که حالا می‌خواهد راه را برای قهرمانی استقلال هموار کند و قمار بازگشت به تیم محبوب را طوری به این مسابقه گره زده است که در صورت شکست، کار سختی برای حضور روی نیمکت استقلال خواهد داشت.
 
بازی رنگ‌ها تقابل حساس پرسپولیس و نفت، وجهِ دیگری هم دارد. دروازه‌بان شماره یک نفتی‌ها در این مسابقه، علیرضا بیرانوند خواهد بود. گلری که در تعطیلات زمستانی لیگ از هیچ تلاشی برای پیوستن به پرسپولیس دریغ نکرد. دروازه‌بانی که حالا به عنوان یک پرسپولیسی شناخته می‌شود و چند روز قبل از شروع مسابقه، با اتهام کم‌کاری از طرف هواداران استقلال روبرو شده است. گروهی از هواداران آبی به صفحه اینستاگرام او هجوم برده‌اند و با دست زدن به قصاص قبل از جنایت، او را با تهدید و توهین شدید روبرو کرده‌اند. به نظر می‌رسد با هر اتفاق و نتیجه‌ای، مسابقه پنج‌شنبه تاثیر مهمی بر سرنوشت فوتبالی منصوریان و بیرانوند خواهد داشت. یک مربی با کلاه آبی، یک گلر با دستکشِ قرمز.
 


کدخبر:9405
 
  ۶  
آی اسپورت
2016-04-25 15:59:04
نظر دهید

۶ نظر
امید کوکبی
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
کیسه های بی شخصیت... کسانی که به خودی رحم نکردند و سرپرست خود را مشت باران کردند و به بازیکنان خود ناسزا گفتند... منصوریان هم اسطوله همین اراذل و اوباش است
پرززز
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
تمام اینا حرفه هرکسی موفقیت تیمش رو ب موفقیت تیم محبوبش ارجح میدونه نفت دنبال سهمیه هست گفته در کنارش هم ی تعارف ب استقلال کنیم شرافت بالاترین چیز در زندگی همه انسانهاست و ب راحتی زیر پا گذاشته نمیشه بازنده مردمی هستن که میخواند ب این مسایل فکر کنند و آرامش خودشون رو بهم بزنن و ب دیگران توهین کنند.امروز ی جایی میخوندم که اگر اعتقاد ب کم کاری و تبانی دارید چرا وقت میگذارید و فوتبال ایران رو دنبال میکنید مگه خودازاری دارید وقتی میدوید مربی یا بازیکن مشکل داره دنبال میکنید.
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
عجب! اونوقت اشاره ای به توهین لنگیا به بازیگرا یا فوتبالیستهای استقلالی نمی کنی؟
فرهاد
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۷
پرسپولیس باید بیانیه ای بده که هر بازیکنی در این مقطع مانع قهرمانی اونها بشه فصل بعد جذب این باشگاه نمی شه!
والسلام
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
بیرانوند و سید جلال هم لنگی هستن.....در بازی این تیم هم به خوبی وا میدن..خواهید دیدی...
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۵۱
اره مثل منصوریاان دربازی رفت بیرانونداماده رونیمکت نشین کردتانتونه جلوی استقلال وایسه وکسی رودرون دروازه گذاشت که هرتوپی میفرستادن رودروازه نه نمیگفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر