فهرست
گزارش روز : کریم - عنایتی ؛ جنگ آقای گلی به روز آخر کشید !
گزارش روز : کریم - عنایتی ؛ جنگ آقای گلی به روز آخر کشید !

گزارش روز : کریم - عنایتی ؛ جنگ آقای گلی به روز آخر کشید !

آی‌اسپورت-امروز از جمع مدعیان کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر، این کریم انصاریفرد بود که موفق شد برابر استقلال خوزستان گل‌زنی کند و خود را در کنار رضا عنایتی 13 گله در صدر جدول گل‌زنان لیگ برتر قرار دهد. بدین ترتیب همچنان کریم انصاریفرد، رضا عنایتی، مهرداد بایرامی و رضا نوروزی مدعیان جدی کسب عنوان آقای گلی می‌باشند.
به گزارش آی‌اسپورت، مدعیان کسب کفش طلای لیگ برتر در هفته‌ی سی‌ام لیگ برتر باید برای کسب این عنوان باید گل‌زنی کنند تا جدا از افزایش شمار گل‌های خود سرنوشت قهرمانی را نیز رقم بزنند. کریم انصاریفرد باید برابر استقلال 53 امتیازی که اکنون پشت سر نفت تهران و فولاد خوزستان در انتظار لغزش این دو تیم برای کسب عنوان قهرمانی است، گل‌زنی کند. مهرداد بایرامی نیز باید برابر فولاد خوزستان در ورزشگاه الغدیر خوش بدرخشد و گل‌زنی کند تا کفش طلا را از آن خود کند تا بدین‌گونه تأثیر جدی بر مسیر تعیین قهرمان لیگ داشته باشد و در نهایت نیز رضا نوروزی نیز به عنوان کم‌شانس‌ترین مدعی کسب عنوان آقای گلی باید برای نفت در دیدار با سپاهان گل‌زنی کند تا ارواح زرد را به اولین عنوان قهرمانی خود برساند.
در این میان تنها رضا عنایتی است که برابر سایپای کرج بیش‌ترین شانس برای گل‌زنی و کسب عنوان آقای گلی را برای چهارمین مرتبه و ثبت یک رکورد در سن 37 سالگی دارد.
     
آی اسپورت
2014-04-06 21:05:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر