فهرست
فقط 40هزار تماشاچی برای بازی قهرمانی!
فقط 40هزار تماشاچی برای بازی قهرمانی!

فقط 40هزار تماشاچی برای بازی قهرمانی!

آی‌اسپورت‌ ـ همه فصل منجر به قهرمانی پرسپولیس با افشین قطبی را به خاطر دارند؛ پرسپولیسی ها در سه هفته آخر آن مسابقات با نتایج فوق العاده به قهرمانی رسیدند و این در شرایطی بود که قرمزپوشان حمایت عجیب و غریب هواداران را پشت سر خود داشتند
. آنها در 3 بازی فشرده نزدیک به 30هزار تماشاگر را به ورزشگاه کشاندند و در نهایت نتیجه این حمایت را هم به شیرین ترین شکل ممکن گرفتند اما پرسپولیس امروز در شرایطی به زمین رفت که فقط 40 هزار نفر به تماشای آخرین بازی پرسپولیس در تهران آمده بودند، حسابش را بکنید در هر شرایطی آیا پرسپولیس در این بازی تا این حد حساس باید 40 هزار تماشاچی داشته باشد؟ کمی روی این موضوع فکر کنید مسئله جدی تر و مهمتر از این حرف هاست، چرا بازی حساس محبوب ترین تیم لیگ ایران تا این حد باید کم تماشاچی باشد؟
این یک هشدار برای قرمزپوشان است. هشداری که البته هرگز جدی گرفته نشده، یک تیم غیرهجومی و نه چندان جذاب که ستاره های بزرگش را روانه تیم های دیگر لیگ برتر کرد. شاید پرسپولیس امروز می‌ توانست با حضور 100هزار تماشاچی اش امروز بازی راه آهن را ببرد و البته بخشی از این غفلت متوجه  هزاران هزار تماشاگری است که عشقشان نکشید برای حمایت تیمشان ورزشگاه را پر کنند، ورزشگاهی که امروز باید با 100هزار نفر پر می‌ شد.
     
آی اسپورت
2014-04-06 21:07:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر