فهرست
کارت‌های تعیین جنسیت برای ورزشگاه‌ها: ورود زنان آزاد شد؟
کارت‌های تعیین جنسیت برای ورزشگاه‌ها: ورود زنان آزاد شد؟

کارت‌های تعیین جنسیت برای ورزشگاه‌ها: ورود زنان آزاد شد؟

آی‌اسپورت- فرم‌های ثبت نام خرید بلیت بازی پرسپولیس و راه آهن و سایر بازی‌ها به گونه‌ای تنظیم شده که گویی حضور بانوان در استادیوم آزادی برای این بازی آزاده شده است. سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در سامانه فروش بلیت الکترونیکی فرم ثبت نامی را تنظیم کرده است که در آن می‌بایست تعیین جنسیت شوید! در گزارشی که روی بخش ورزشی سایت جماران "جی پلاس" نوشته شده آمده است:حال این ابهام در ذهن برخی علاقمندان پرسشگر به وجود آمده که مگر بانوان می‌توانند به ورزشگاه آزادی بیایند؟! این سامانه مختص به فروش مسابقات فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی است که در حال حاضر بانوان در استادیوم‌ها ممنوع است!

پیش از ثبت اطلاعات (از جمله تعیین جنسیت) به متقاضایان تاکید می‌شود دقت کنند چرا که دیگر قابل ویرایش نخواهد بود و کارت‌ها بنابر اطلاعات دریافتی صادر خواهد شد.به طور مشخص این یک خطا از سوی تنظیم سامانه فروش بلیت الکترونیکی است چرا که سامانه تنها امکان دسترسی به خرید بلیت مسابقات لیگ برتر را به کاربران می‌دهد. دیدار هفته پایانی پرسپولیس در لیگ برتر برابر راه آهن (۲۴ اردیبهشت) با توجه به احتمال قهرمانی قرمزهای پایتخت، از الان بیشترین متقاضی را جهت خرید اینترنتی دارد و گفته می‌شود تاکنون بیش از ۴۰ هزار بلیت فروخته شده است.
کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-25 16:39:21
نظر دهید
۱ نظر
مشروح
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۴۹
اتفاقا کارشون درسته چون این بانک اطلاعاتی باید کامل باشه و سالها ازش استفاده بشه خدا رو چه دیدی شاید 2 سال دیگه بانوان هم بتونن بیان استادیوم . اگه جنسیتو الان تعیین نکنند 2 سال بعد دوباره باید همه چی رو از نو بسازن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر