فهرست
گزارش زنده: نود، مستقیم از استودیو 11
گزارش زنده: نود، مستقیم از استودیو 11

گزارش زنده: نود، مستقیم از استودیو 11

-خانم‌ها، آقایان؛ سلام. درست مثل همیشه، دوشنبه، شبِ ماست!
 
 
 

-از خداوند برای خلق دوشنبه شب ها ممنونیم و در عین حال به سبک بیژن مرتضوی از او میخواهیم که عاشق ها را هم به هم برساند! 
 
-گزارش زنده امشب برنامه نود را با یک دقیقه سکوت به احترام مهرداد اولادی آغاز می‌کنیم. پسری که سی و یک سالگی برای کوچ ابدی‌اش زود بود. مردی که چیپ می‌زد، مردی که چیپ مرد. 

 

-یک یادداشت برای مهرداد اولادی؛ این‌جا.

 

 

 

 


-نتیجه کتمان حقیقت در مورد دلیل مرگ مهرداد، شایعات متعددی است که این ساعت‌ها در تلگرام به راه افتاده و او را با هزار و یک اتهام مختلف روبرو کرده است. در همه کشورهای دنیا، مردم حق دارند دلیل واقعی مرگ سلبریتی‌ها را بدانند. در غیر این صورت، خودشان دلیل‌های خودشان را می‌سازند.

 

 

 


 

-این هفته، دور دوم انتخابات مجلس در شهرهای مختلفی برگزار خواهد شد. انتخابات مجلس در پایتخت البته به پایان رسیده است. به قول آقای حداد عادل با یک «تفاوت جزئی» به سودِ یک جناح. تفاوت کاملا جزئیِ سی در مقابل صفر.

 

 

 

 

 

-از آنجایی که اخیرا همه مشکلات حل شده‌اند و در همه حوزه‌ها نیروی انسانی فراوان است، امیدواریم این هفت هزار نفر نامحسوس نیز باقی‌مانده مشکلات مهم و کلیدی کشور را به خوبی حل کنند. با هفت هزار نیرو، می‌شود از حالا به مدت 10 سال برای همه برنامه‌های تلویزیونی ورزشی جهان گزارش زنده نوشت!

 

 

 

 

-آیا در نود امشب قرار است از جادوی ماورایی عدد 33 صحبت شود؟

 

 

 


 

-قرارداد نیکلاس بنتنر صبح امروز توسط باشگاه وولفسبورگ فسخ شده است. آیا ما آنقدر زنده خواهیم بود که یک روز بازی کردن لرد بزرگ در باشگاه‌های ایرانی را تماشا کنیم؟

 

 

 

-بعد از حادثه تلخ منا، گروهی از ایرانی‌ها ترجیح می‌دهند مناسک حج را در ایران به جا بیاورند. اولین نمونه آن، رمی جمرات در استادیوم تختی اهواز است!
 
 
 
 
 
-امیدواریم اسپانسرهای برنامه فوتبال برتر برای پیمان یوسفی هم یک گوشی هوشمند بخرند تا مجری مهم‌ترین برنامه پخش زنده فوتبال مملکت، در اخبار لحظه‌ای از مخاطبان تلویزیون عقب نباشد.
 
 
 
 
 

-در شرایط فعلی، باثبات‌ترین پدیده کره زمین آرسنال است. اطمینان به چهارم شدن آن‌ها در لیگ برتر، ساده‌تر از اطمینان به گرد بودن کره زمین به نظر می‌رسد.
 
 
 
 
 


-قبل از شروع این قسمت نود، آرزو می‌کنیم همه «امید»ها از اسارت همه بندها رها شوند.
 
 
 
 
 
-صفحه اینستاگرام پسرِ قاتل ستایشِ کوچک، این روزها شلوغ‌ترین بخش این شبکه اجتماعی است. با هزاران هزار کامنت‌گذار مبتلا به بیماری‌های مختلف که قصد دارند برای تنبیه یک قاتل، او را به قتل برسانند و اینگونه به او ثابت کنند که قتل کار خوبی نیست!  این صفحه چقدر شبیه صفحه اطرافیان خود ماست. همه آدم‌هایی که ممکن است در لحظه پتانسیل انجام کارهای وحشتناکی را داشته باشند.
 
 


 
 
-به جای اسپویل کردن قسمت اول از فصل جدید گیم آو ترونز، به هر کسی که لینک دانلود این قسمت را برای‌مان بفرستد به صورت نامحسوس ماچ اهدا می‌کنیم!
 
 
-از زمان انتشار اپیزود اول فصل ششم بازی تاج و تخت، به هیچ تلفنی جواب نمی‌دهیم و اینترنت را چک نمی‌کنیم و وارد هیچ مکالمه‌ای نمی‌شویم که مبادا یک وقت سریال لو برود. همه نگرانی‌مان این است که عادل روی انتن برنامه‌اش سریال را لو بدهد
 
 
 -همه فیلم‌های جهان یا بد هستند یا خیلی بد. (اعترافات ذهن خطرناک مسعود فراستی).
 
 


 
-حالا که توئیتر فارسی بعد از مدت‌ها برای یک روز صاحب یک ترند جهانی شده، لازم است تاکید کنیم که کاربران توئیتر در ایران دو دسته هستند، آن‌هایی که هشتگ می‌زنند و به آن‌هایی که هشتگ نمی‌زنند فحش می‌دهند. آن‌هایی که هشتگ نمی‌زنند و به آن‌هایی که هشتگ می‌زنند فحش می‌دهند.
 
 
 
 -این روزها تصویری از اکبر میثاقیان و شاگردان‌اش در مس کرمان در حال آبگوشت خوردن روی چمن منتشر شده تا مشخص شود رمز موفقیت او در رقابت‌های لیگ دسته یک، بزباش است!
 
 

 
-این روزها رسانه‌های زیادی درباره دعوای دو چهره در مراسم مهرداد اولادی در قائمشهر نوشته‌اند. این موضوع حقیقت دارد و آن دو نفر، دو همکارمان در آی اسپورت بوده‌اند که بر سر لوبیاپلو اختلاف نظر داشته‌اند.
  

-از زیرکار دررو ترین موجود کره زمین، کنترل تلویزیون است. هر وقت کارش داری، یک جایی غیب می شود و یافتنش حتی از یافتن آجیل های شب عید که توسط مادر پنهان شده اند نیز سخت تر به نظر می رسد. 
-22:30.نود امشب آن تایم روی آنتن می رود اما اینجا همچنان ایران است و آلمان نیست! 

-پنج‌تیم در نظرسنجی نود برای پیش‌بینی قهرمان لیگ پانزدهم حاضر هستند. امکان ندارد بتوانیم حدس بزنیم که چه تیمی بیشتر از سایر گزینه‌ها در نود رای خواهد آورد! 


-در اولین روزهای سال جدید، وقتی مهرداد اولادی برای همه مردم آرزو می‌کرد که با بهترین سال زندگی‌شان روبرو شوند، هیچکس حدس نمی‌زد که این آخرین سال زندگی خود او باشد.

  

 

-کمپین سلفی ممنوع در مراسم مهرداد اولادی در قائمشهر نتایج مثبتی به همراه داشت اما مشخص نیست که اگر تعداد چهره‌های سرشناس این مراسم به تعداد انگشتان دو دست می‌رسید و فوتبالی‌ها مهرداد را تنها نمی‌گذاشتند، چه اتفاقی برای ممنوعیت سلفی می افتاد.

 

 

 

-شیث رضایی بعد از سال‌ها در مراسم ختم مهرداد اولادی به سطح اول فوتبال ایران برگشت.

 

 

 

-نامِ خانم محمدی در مطب دکتر نوروزی را به مراتب بیشتر از نام رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی در نود می‌شنویم!  -اگر می‌خواهید عادل فردوسی‌پور را خوشحال کنید، یک جدول لیگ برتر به او هدیه بدهید. مجری نود از هیچ چیزی در کره زمین به اندازه تماشای بالا و پایین جدول رده بندی هیجان‌زده نمی‌شود. -تراکتورسازی امیرقلعه‌نویی، یکی از عجیب‌ترین تیم‌های فوتبال ایران است. تیمی که الهلال عربستان را می‌برد و به سیاه‌جامگان خراسان رضوی می‌بازد!

 

 
-اگر سپاهانی‌ها در تابستان با خداحافظی نویدکیا موافقت کرده بودند، احتمالا این تیم حالا با اختلاف در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار داشت.

  

-این روزها برای شکست دادن سپاهان، فقط داشتن یک توپ فوتبال کافی است. -هنوز هم در شبکه سوم، بخش‌هایی از نام تیم المپیاکوس سانسور می‌شود و همین بخش‌های سانسور شده به بخش نود درجه می‌رسند تا برای شوخی مورد استفاده قرار بگیرند!

 

 


 

 

-بعد از هر گل غلامرضا رضایی، یکی از هم تیمی‌ها باید به او سیلی بزند و برایش روشن کند که خواب نیست. میانگین گلزنی رضایی، بیست و پنج صدم گل در هر دو فصل است.

 

 -بنر زنده یاد مهرداد اولادی در طول این فصل بیشتر از خود او به ملوان کمک کرده است. -سرهنگ راهنمایی و رانندگی. سرهنگ علیفر سی سال تمام در پست خدمت کرده و برکات راندن بین خطوط را برای راننده‌ها توضیح داده است.

 

 

-چه‌قولی برای خوشحال کردن مردم ایران می‌دهید؟ +به زودی سرمربی یک تیم لیگ برتر می‌شوم تا وضعیت دفاعی ایران را اصلاح کنم.(آنچه علیفر می‌گوید). -از گزارشگری کناره‌گیری می‌کنم.(آنچه مردم دوست دارند علیفر بگوید!). 


-سرمربیان لیگ برتر دیگر مجالی برای رویابافی پیش روی خود نمی‌بیند. چرا که سرهنگ علیفر از راه خواهد رسید و با دفاع غیرخطی، هیچ گلی دریافت نخواهد کرد.
 
 -به لحاظ اعتراض به داوری، مجید جلالی همان علی دایی است با یک عینک و هفت هشت نمودار اضافی!
 
 -چرا 35 سال است که می‌بازیم؟(ُسوال مجید جلالی) +داوری. (جواب مجید جلالی).


-احتمالا از نگاه مجید جلالی دلیل شکست ایران برابر اسکندر مقدونی هم اشتباه داوری بوده است!

 

  

-آرتورو ویدال یکی از مخاطبان امشب برنامه خندوانه است. 


-سیانکی در مصاحبه با خندوانه، از مردمی بودن علیفر و لبخندهایی که در گفتگوهای او با مردم رد و بدل می‌شود حرف می‌زند اما توضیح نمی‌دهد که این لبخندها تماما از طرف مردم هستند!

 

 

 


 

-اسپانسر باشگاه استقلال احتمالا به زودی مرتضی حسینی را برای مصاحبه به میکسدزون ورزشگاه آزادی می‌فرستد.

 

 

 

 

 

-به نظر می‌رسد افشارزاده یکی از مشت‌های معروف‌اش را به حنیف عمران زاده زده و او را مصدوم کرده تا خیال پرویز مظلومی تا پایان فصل راحت باشد. -علیفر در استودیوی خندوانه به صورت کاملا جدی دفاع خطی را روی وایت برد توضیح می‌دهد. کجا می‌روی برادر با این جدیت؟ بایست!

 

 

 

 

 

-شواین اشتایگر یا اشواین اشتایگر، مهم‌ترین مسئله و دغدغه گزارشگری سرهنگ علیفر تلفظ نام همین بازیکن آلمانی است.

 

 

 

 

-با تماشای تصاویر وحشتناک ورزشگاه تختی اهواز به یک سوال کلیدی و گزنده می‌رسیم. آیا عربستانی حق نداشتند میزبانی بازی با ایران را از باشگاه‌های ایرانی بگیرند؟

 

 

 

 

 

-تصمیم منطقی این بود که بازی در تختی برگزار شود. حالا اگر تصمیم درست این بوده که بازی در غدیر برگزار شود من پاسخگو نیستم! (یکی از مسئولان باشگاه استقلال اهواز).

 

 

 

 

-از شاهکارهای هیات فوتبال اهواز، یکی این که بازی را در تختی برگزار می‌کنند اما به اندازه ظرفیت چند برابری غدیر بلیت می‌فروشند.

 

 

 

-لوکا ماریچ طوری از سنگ‌اندازی‌های اهواز ترسیده که انگار نه انگار هر ماه یک حمله تروریستی در قاره اروپا صورت می‌گیرد.

 

 

 

-یو بک می. یو بک می. (از عادل کلاه‌کج به لوکا ماریچ. عادل خودش کمتر از هواداران تیمش ترسناک نیست!).

 

 

 

-بازیکنان فوتبال در ورزشگاه تختی اهواز امنیت جانی ندارند و حسام نواب صفوی از ایرانی‌ها می‌خواهد امنیت اروپا را تامین کنند!

 

 

 

-جری بنگستون، خونسردترین و بی‌خیال‌ترین گلزن لیگ برتر است. با «به‌درکی» که همواره توی نگاهش دیده می‌شود.

 

 

 

 

 

-سیاوش بختیاری‌زاده معتقد است هواداران پرسپولیس برای نشان دادن ناامنی ورزشگاه تختی به بازیکنان خودشان سنگ زده‌اند و صورت همدیگر را خونین کرده‌اند تا فقط نشان بدهند این بازی باید در غدیر برگزار شود!

 

 

 

 

 

-سیاوش بختیاری‌زاده می‌تواند قهرمان بی‌رقیب مسابقه استندآپ کمدی برنامه خندوانه باشد.

 

 -حتی بعد از سقوط قطعی استقلال اهواز از لیگ برتر، بازیکنان استقلال اهواز هنوز امیدوارند معجزه‌ای آن‌ه را از سقوط نجات بدهد. این از عواقب شاگردِ سیاوش بختیاری‌زاده بودن است! -رئیس هیات فوتبال استان خوزستان آنقدر عصبانی است که هر لحظه منتظریم از پشت تلفن یک سنگ به سمت عادل فردوسی‌پور پرتاب کند!

 

 

 
-اینکه عادل بعد از مدت‌ها تصمیم گرفته یک موضوع را به صورت جدی پیگیری کند و به یک حاشیه مهم بپردازد، اتفاق مهمی است که دوباره از او یک قهرمان در شبکه‌های اجتماعی ساخته است.

 

 

 

 -یک هوادار در حالی که نیمی از مغزش روی دیوار پاشیده است، تاکید دارد که عشق فقط پرسپولیس!

 

 


 

 

-«باید زورمان می‌کرید که این کار را انجام بدهیم!». پاسخ اهوازی‌ها به مجری نود، کاملا آشنا به نظر می‌رسد.

 

 

 

 

-تیم‌ها از این به بعد باید برای بهره بردن از امتیاز میزبانی، مسابقات را در قفس شیر برگزار کنند.

 

 

 

 

-اگر تصاویر سنگ‌اندازی اهوازی‌ها در سازمان ملل پخش شود، همه تحریم‌ها دوباره برمی‌گردند.

 
 

-برای اولین بار تصمیم داشتیم توئیت‌ها را به صورت لایو در کانال تلگرام آی اسپورت قرار بدهیم اما ظاهرا تلگرام جنبه شوخی نداشته و به طور کامل قطع شده است. 


-تعداد کت‌های محمدحسین میثاقی از تعداد کت‌های بارنی استینسون سریال آشنایی با مادر هم بیشتر است.

 

 

 

 

-خب بسیار خوشحالیم که همه چیز مشخص شد و فهمیدیم که در مورد وقایع اهواز بزرگنمایی صورت گرفته و هیچ اتفاق بدی در ورزشگاه رخ نداده است.

 

 

 

-اگر انچه در اهواز اتفاق افتاد در لیگ فوتبال ژاپن رخ داده بود، تا به امروز حداقل 4 خودکشی بین مدیران فوتبال این کشور ثبت می‌شد.

 

 

 

 

«اگر نساجی لیگ برتری شود...». سیاوش بختیاری‌زاده حتی در مثال زدن هم به سراغ غیرممکن‌ها می‌رود.

 

 

 

 

 

-یک نفر باید برای سرمربی استقلال خوزستان توضیح بدهد که هر دو گروه هواداران استقلالی و پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه تختی، اهوازی بوده‌اند!

 

 

 

 

-پایان باز. بحث اهواز در نود این‌طور به سرانجام می‌رسد. به سبک اصغر فرهادی. 

-همه اتفاقات تلخ اهواز نتیجه برجام بوده‌اند.(تلاش‌هایی شبانه در فارس و رجانیوز).

 

 

 
-پرتوئیت‌ترین گزارش زنده تاریخ نود در این لحظه به پایان می‌رسد. در کنار تقدیم کردن این گزارش به روح مهرداد اولادی، شبی پر از پایان باز برای‌تان آرزو می‌کنیم!  در پایان یک بار دیگر از طرف کلوخ های استادیوم تختی از همه شما عذرخواهی می کنیم. 
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-04-26 00:47:18
نظر دهید

۱۵ نظر
سعید
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
اینم لینک دانلود:
http://serial2.movieparsdl.in/Khareji/Game%20of%20Thrones/S06/480p/Game.of.Thrones.S06E01.480p.%5BMoviePars%5D.mkv
ولی غلامی
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۱۷
دست نویسنده این مطالب درد نکنه، خدا خیرت بده ، ایشالا همیشه سرحال باشی و دوشنبه شبا مارو با جملاتت بخندونی....
دمت گررررررررررررررررررررررررررم
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۴۷
من ترجیح میدم خندوانه ببینم. Better call saul هم ببین. همین کادر برکینگ بد ساختنش, در مورد ساول هست, همون وکیله, پنج سال قبله قضایای هایزنبرگ
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۱۶
اون سنگی که به رضاییان خورد که از سمت خوده پرسپولیسیا بود, تابلو بود دیگه, اون سمت قرمزا نشسته بودن
محمد
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۱۹
این همه اتفاق تو تاریخ لیگ افتاده, همین فصل که استقلال رفت انزلی یا سالی که استقلال رفت تبریز, فردوسی پور حتی ده ثانیه هم نپرداخت, کافیه برای پرسپولیس کوچکتربن مشکلی پیش بیاد, تمام برنامشو اختصاص میده به پرسپولیس. واقعا فردوسی پور شورشو در آورده
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۳۰
یک سیاست زده که فکر می کنه خنده داره ، این جنگولک بازی ها که جواب نداد ای اسپورت یه فکر دیگه کنه برا بهبود رتبه ی سوپر داغونش
4 & 6
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
فرماندار اهواز واقعا ادم بی منطقیه
-
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
دم اهوازیا گرم. خوب حال لنگیا رو گرفتن
حمیدرضا
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۵۶
استقلال سوراخه
سعید
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۰۶
برای تلگرام از نسخه دسکتاپ استفاده کن، نه گوشی
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۲۰
سوراخی از خودنه حمیدرضا، یه نیگا بنداز به خودت
عباس
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۲۶
خب شما که از ترند شدن هشتگ گفتین چرا ازخود هشتگ اسم نبردین؟ #FreeOmid
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۲۹
کامنت شیشم فک کنم خود رجا نیوزه با این حال عالی هستین ادامه بدید
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۴۱
کیسه شالکه ٠٤
عمار کلایی
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۲۴
، آرزو می‌کنیم همه «امید»ها از اسارت همه بندها رها شوند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر