فهرست
دستپخت تلخ حمید درخشان در خونه به خونه: 5 بازی و 0 برد
دستپخت تلخ حمید درخشان در خونه به خونه: 5 بازی و 0 برد

دستپخت تلخ حمید درخشان در خونه به خونه: 5 بازی و 0 برد

آی اسپورت- عجیب‌ترین تغییر در لیگ یک در این فصل، مربوط به تغییرات نیمکت در تیم متمول خونه به خونه بود. اکبر میثاقیان با این تیم نتایج بسیار خوبی کسب کرده‌بود و آرام آرام حتی به رده دوم جدول هم رسیده‌بود تا خونه به خونه در معادلات لیگ یکی‌ها در کنار پیکان تهران، شانس اول صعود لقب بگیرد. اما تغییرات ناگهانی و بسیار عجیب در نیمکت این تیم صدرنشین باعث شد تا خیلی راحت شانس صعود این تیم حالا به اندک برسد. مسئولان کم‌تحمل خونه به خونه، بعد از میثاقیان صندلی نیمکت خود را به حمید درخشان واگذار کردند تا او بعد از ناکامی‌های فراوان در سال‌های قبل، حالا در پی مسیر خوشبختی در بابل بگردد. حضور عجیب درخشان در خونه به خونه، با حکم مشاور شدن علی کریمی همراه شد تا عجایب در لیگ یک به اوج برسد.

درخشان تاکنون در 5 هفته بر روی نیمکت خونه به خونه نشسته‌است. تیم او در این 5 هفته هنوز بردی نداشته و یک شکست و 4 تساوی حاصل کار درخشان در این تیم بود. عدم موفقیت در گلزنی هم دیگر نکته جالب خونه به خونه در زمان درخشان است. بابلی‌ها بعد از گذشت 4 هفته از حضور درخشان، در بازی قبلی موفق شدند بالاخره دروازه حریفان را باز کنند و تساوی 1 - 1 این هفته آن‌ها برابر پاس همدان، در واقع دومین گل زده خونه به خونه در 5 بازی حضور درخشان است. حالا با این نتایج، درخشان تیمی رده دوم و در آستانه صعودی که در اختیارش داده‌شد را به رده پنجم جدول سوق داده‌است. رده‌ای که با توجه به نزدیکی امتیازات ممکن‌است در هفته‌های بعدی باز هم تغییر کند. خونه به خونه در سه هفته باقی‌مانده باید برابر تیم‌های مس، شهرداری اردبیل و داماش قرار بگیرد. جدال خانگی برابر مس کرمان، حساس‌ترین بازی این تیم در این هفته‌هاست؛ دیداری که میثاقیان این بار با مس کرمان به ورزشگاه هفتم تیر بابل بازمی‌گردد و رودرروی هواداران بابلی و حمیددرخشان قرارخواهد گرفت.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-26 00:21:00
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۲۴
واقعا مالک باشگاه خونه به خونه با چه فکری تیم در آستانه صعود رو به این روز انداخت حضور یک تیم از مازندران واقعا برای فوتبال ایران مفید بود که الان با تدبیر این آدم تقریبا محال شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر