فهرست
پولادی: ما به اسم مدیرعامل داریم!/ به جای رویانیان پروین را آوردند که عید شمال بود!
پولادی: ما به اسم مدیرعامل داریم!/ به جای رویانیان پروین را آوردند که عید شمال بود!

پولادی: ما به اسم مدیرعامل داریم!/ به جای رویانیان پروین را آوردند که عید شمال بود!

آی اسپورت- مهرداد پولادی پس از پایان دیدار به شدت به کادر مدیریتی پرسپولیس تاخت. این بازیکن ملی پوش درباره احضارش توسط سالارکیا گفت: سالارکیا کجا بوده است؟ او با یکسری آدم‌ها آمده و به اهدافش رسیده است. من مصدوم شدم ولی کسی در این مدت سراغی از من نگرفت. او کسی نیست که من را احضار کند، من سالارکیا را احضار می‌کنم. بپرسید او قبل از پرسپولیس کجا بوده است.

وی درباره اینکه تماشاگران شما را بی‌غیرت لقب دادند، ‌گفت: تا دقیقه 88 خوب بود و باغیرت بودیم و در ۲ دقیقه بی‌غیرت شدیم. بی‌غیرت کسانی هستند که تیم را به هم ریختند. می‌خواستند 2 میلیارد بدهند. این پول شاید پنج درصد دستمزد بازیکنان هم نمی‌شود اما بازیکنان می‌خواستند با این پول شب عید شرمنده نشوند. اگر نمی‌توانند پول بدهند بگوید نمی‌دهیم مگر تا الان داده‌اند؟ اما به مردم دروغ نگویند.

این بازیکن پرسپولیس درباره نقش پروین در این تیم اظهار داشت: سؤال خوبی است. رویانیان را برداشتند پروین را آوردند. این بنده خدا عید شمال بود و می‌گفت باید رضایت دهند. ما به اسم مدیرعامل داریم اگر شما دیدید ما هم می‌بینیم. هیأت مدیره پرسپولیس فقط در روزنامه‌ها هستند. دور هم جمع می‌شوند از بیزینس حرف می‌زنند، چای می‌خورند و می‌روند.

وی در پایان گفت: هنگامی که گفتند پرسپولیس را می‌فروشیم خیلی‌ها دندان تیز کردند. تا حالا پول نداشتند حالا پولدار شدند. قبلا می‌گفتند پرسپولیس سال 92 خصوصی می‌شود اما حالا سال 93 است، ما هم کارمان برای قهرمانی سخت شده. باید صبر کنیم تا آخرین بازی تا ببینیم سرنوشت چه می‌خواهد.

     
آی اسپورت
2014-04-06 21:39:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر