فهرست
مارادونا: یوونتوس هم بازیکنان خوبی در اختیار دارد هم داوران خوبی!
مارادونا: یوونتوس هم بازیکنان خوبی در اختیار دارد هم داوران خوبی!

مارادونا: یوونتوس هم بازیکنان خوبی در اختیار دارد هم داوران خوبی!

آی اسپورت - دیگو آرماندو مارادونا اسطوره باشگاه ناپولی ایتالیا به شمار می آید. او امید زیادی داشت تا ناپولی جام قهرمانی را در فصل جاری رقابت های سری A بالای سر ببرد اما در نهایت این یوونتوس بود که برای پنجمین بار پیاپی قهرمانی را به دست آورد.
مارادونا که از قهرمانی یووه بسیار ناراحت است به انتقاد شدید از داوران ایتالیایی پرداخت و آنها را به جانبدای از یووه متهم کرد. ال دیگو گفت: برایم بسیار عجیب است. اگر ناپولی شانس اصلی قهرمانی بود، اطمینان دارم گونسالو ایگواین را چهار جلسه محروم کردند اما وقتی دیدند یووه به راحتی قهرمان می شود، این محرومیت را به یک جلسه کاهش دادند. در یوونتوس بازیکنان خوبی توپ می‌زنند اما این تیم داوران خوبی هم در اختیار دارد. این اصلا خوب نیست. همواره داوران از یووه حمایت می کنند.
او ادامه داد: ناپولی به یک رئیس باشگاه مقتدر نیاز دارد که بتواند از حق این تیم دفاع کند. گل صحیح فیورنتینا در دیدار برابر یوونتوس لغو شد چراکه می خواهند یووه قهرمان شود.
مارادونا درباره شکست ناپولی برابر رم گفت: بازی زیبا و هجومی از سوی هر دو تیم بود. هم رم و هم ناپولی به پیروزی در این دیدار نیاز داشتند و ناپولی هم می توانست پیروز شود. بازیکنان ناپولی خسته بودند و همین هم باعث شد تا رم گل پیروزی را به ثمر برساند. بر این باور هستم که تساوی، عادلانه ترین نتیجه برای این دیدار بود. می خواهم با مائوریسیو ساری به خاطر نتایج درخشانی که با ناپولی کسب کرد، تبریک بگویم. او همه تلاش خود را به کار برد.
اسطوره فوتبال آرژانتین در ادامه سخنانش درباره کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی ناپولی گفت: اطمینان دارم اگر او سیاه پوست نبود، الان در رئال مادرید یا بارسلونا بازی می کرد. مدافع بسیار خوبی است.
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین در پایان سخنان خود از رئیس باشگاه ناپولی خواست تا با فروش ایگواین موافقت کند. او گفت: بر این باور هستم بهتر است ایگواین فروخته شود تا با پول فروش او بازیکنان جدیدی جذب شوند. فکر نمی کنم که او در فصل بعد بتواند تا این اندازه خوب ظاهر شود. ایگواین 30 گل به ثمر رسانده است و آمار بسیار خوبی از خود به جای گذاشته است. بهتر است او ناپولی را ترک کند.
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-26 09:51:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر