فهرست
فیلم اتفاقات ورزشگاه تختی اهواز در دسترس عربستانی‌ها
فیلم اتفاقات ورزشگاه تختی اهواز در دسترس عربستانی‌ها

فیلم اتفاقات ورزشگاه تختی اهواز در دسترس عربستانی‌ها

آی اسپورت - در بلوای اتفاقات رخ داده بین فوتبال ایران و عربستان که نشات گرفته از دخالت آل سعود بود، اتفاقات بدی هم در فوتبال ایران افتاد. در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی سه نارنجک در ورزشگاه منفجر شد، آن هم مقابل چشم ماموران امنیتی فیفا و afc. از همان زمان شایعه شد که عربستانی ها در این ماجرا دخیل بوده اند. با این حال هیچ مقامی رسمی این موضوع را تائید نکرد ولی همچنان شائبه اش وجود داشت.
اما پس از اتفاقات اهواز و سنگ پروانی های صورت گرفته، خبرهای جالب تری از داخل سازمان لیگ به گوش می رسد.یکی از مسئولان این سازمان فاش کرد، مطمئن هستند فیلم تمام اتفاقات اخیر در اهواز به دست عربستانی ها رسیده و به احتمال فراوان در مناظره با عراق برای میزبانی ایران، این فیلم ها را در اختیار فیفا قرار خواهند داد. البته عربستانی ها نیازی نیست خیلی جستجو کنند و حتی از روی سایت های ایرانی هم می توانند فیلم اتفاقات رخ داده در اهواز را تهیه کنند.
بی شک سنگ پرانی ها و زخمی شدن چند هواداران و تصاویر آن، می تواند به ضرر فوتبال ایران تمام شود و به عربستانی ها بیشتر این فضا را می دهد که در مجامع بین المللی بتوانند علیه ایران عمل کنند. این مقام مسئول در سازمان لیگ هم به شدت ابراز نگرانی کرد و گفت با توجه به ذره بینی که روی فوتبال ایران وجود دارد، بهتر است مسئولان فوتبالی و غیر فوتبالی بیشتر حواسشان به بعضی تحرکات باشد!
 
منبع: خبر آنلاین
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-26 10:06:33
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
بهتر اینه که عربستان برای بازی به عراق به ایران نیاد چون برادران دلواپس بلایی سرشان خواهند آورد که دیگه خودمون هم نتونیم تو تهران بازی کنیم
اصفهان
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
چرا رسانه های مرکزگرا اتفاقات بازی پرس پلیس با تراکتورسازی را بی اهمیت جلوه دادند ولی اتفاقات اهواز را وحش گری خطاب کردند؟ اگر به توحش باشد که اتفاقات آن بازی بیشتر توحش داشت که مانع میزبانی باشگاها در لیگ قهرمانان شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر