فهرست
حاشیه‌های مراسم ترحیم اولادی؛ کریمی در آغوش افشارزاده
حاشیه‌های مراسم ترحیم اولادی؛ کریمی در آغوش افشارزاده

حاشیه‌های مراسم ترحیم اولادی؛ کریمی در آغوش افشارزاده

آی اسپورت - مراسم ختم مهرداد اولادی امروز در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد و اهالی ورزش و مردم بدرقه خوبی از فوتبالیست فقید فوتبال کشورمان به عمل آوردند. حاشیه های این مراسم را بخوانید:
*علی کریمی کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران زمانی که در مراسم حاضر شد با استقبال شدید مردم روبرو شد. بهرام افشارزاده هم به محض دیدن علی کریمی او را در آغوش گرفت.
*علی پروین سرمربی اسبق سرخپوشان تهرانی در مراسم حضور پیدا کرد و بلافاصله با آمدن او، هواداران محاصره اش کردند و از اتفاق رخ داده برای مهرداد اولادی ابراز ناراحتی کردند و علتش را از علی پروین می پرسیدند.
*همزمان با ورود علی پروین، علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس هم در مراسم حضور پیدا کرد اما این دو نفر با یکدیگر برخوردی نداشتند.
*وحید طالب لو، دروازبان تیم فوتبال استقلال تهران و میرشاد ماجری سرپرست تیم خونه به خونه بابل هم در مراسم حاضر شدند. مصطفی قنبرپور مربی پرسپولیس تهران هم خودش را به شهرک غرب و مسجد محل برگزاری مراسم رساند.
*اعضای تیم صنعت نفت آبادان با لباس گرمکن و متحد در مراسم حاضر شدند. نادر دست نشان سرمربی نفتی ها هم همراه بازیکنان در مسجد جامع حاضر شد.
 
منبع: کاپ
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-26 11:22:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر