فهرست
تعجب فردوسی‌پور از آرامش عجیب قلعه‌نویی
تعجب فردوسی‌پور از آرامش عجیب قلعه‌نویی

تعجب فردوسی‌پور از آرامش عجیب قلعه‌نویی

آی اسپورت - در دیدار تراکتور سازی برابر سیاه جامگان یک صحنه بسیار مشکوک رخ داد و داور بعد از مشورت با کمک خود و داور چهارم تصمیم گرفت که نقطه پنالتی را نشان دهد هر چند این ضربه پنالتی در نهایت تبدیل به گل نشد. عادل فردوسی پور در برنامه 90 بارها صحنه برخورد مهاجم سیاه جامگان با شجاع خلیل زاده را نشان داد. او براین باور بود که بازیکن سیاه جامگان تمارض کرده است تا جایکه مدافع تراکتور سازی هیچ حرکتی انجام نداد و نباید داور ضربه پنالتی را می گرفت این درحالی بود که کارشناس داوری اصرار داشت که به نوعی به حمایت داور بازی بپردازد و خلیل زاده را مقصر اعلام کند.
نکته جالبی که در این دیدار وجود داشت این بود که امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی به اشتباه خلیل زاده اعتراف  و تاکید کرد که او روی بازیکن سیاه جامگان خطا کرد و داور هم باید ضربه پنالتی می گرفت که این باعث تعجب فردوسی پور شد و مجری برنامه 90 اینگونه واکنش نشان داد: «آقای قلعه نویی روی یک اشتباه کوچک بدترین اعتراضات را دارد اما روی این صحنه کاملا مشکوک واکنشی از خود نشان نداد.»
امیر قلعه نویی بارها برنامه نود و فردوسی پور را به توطئه علیه او و تیم هایش متهم کرد اما فردوسی پور در برنامه این هفته خود نشان داد که تعصبی ندارد و می تواند از حق تیم قلعه نویی هم دفاع کند.
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-26 11:35:46
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۸
جالبه مارک لباس گرمکن شو عوض کرده بود تو کنفرانس امیر قلعهشورتی
ناصری
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۲۶
عادل لنگی بداند در تبریز هیچ کس دل خوشی از او ندارد
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
امیر مافیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر