فهرست
درخواست پوچتینو از شاگردانش؛ از تلاش دست نکشید
درخواست پوچتینو از شاگردانش؛ از تلاش دست نکشید

درخواست پوچتینو از شاگردانش؛ از تلاش دست نکشید

آی اسپورت - مائوریسیو پوچتینو در پی تساوی یک - یک خانگی شب گذشته (دوشنبه) شاگردانش مقابل وست‌برومویچ در هفته سی‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس که امیدهای این تیم برای قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر را کمرنگ‌تر کرد، به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: طبیعی است که از این تساوی خیلی ناراحت باشیم. ما خوش‌شانس نبودیم و در نیمه دوم احتیاط لازم را نداشتیم و چندین موقعیت را به وست‌برومویچ دادیم. بازی دشواری بود و وست‌برومویچ هم خیلی خوب رقابت کرد. حالا شرایط برای رسیدن به قهرمانی دشوارتر شده، اما باید خود را باور داشته باشیم. ما باید این بازی را به سود خود به پایان می‌بردیم، ولی در سه موقعیت توپ را به تیر دروازه حریف زدیم و وقتی نمی‌توانید گل بزنید احتمال گل خوردن وجود دارد.
وی افزود: حقیقت این است که حالا قهرمان شدن ما دشوارتر شد و نیاز به برد در هر سه بازی باقیمانده خود داریم، اما در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. حالا هم باید این حس ناامیدی در تیم را تغییر دهیم و در سه بازی آخرمان بجنگیم. هنوز نیاز به این داریم که بجنگیم، خودباروی داشته و به‌لحاظ روحی قوی باشیم. بازیکنان از این نتیجه خیلی ناامید هستند، اما فوتبال همین است و باید خیلی زود ریکاوری کنیم.
تاتنهام در حال حاضر با 69 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر است و با لسرسیتی صدرنشین هفت امتیاز اختلاف دارد. شاگردان پوچتینو همان‌طور که شانس رسیدن به صدر جدول را دارند، احتمال از دست دادن جایگاه دوم‌شان نیز وجود دارد، چون تیم‌های منچسترسیتی و آرسنال هر یک با 64 امتیاز در تعقیب این تیم هستند.
 
کد خبر: 9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-26 11:50:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر