فهرست
چهره روز: بازگشت بچه محل به تیترها با مرگ مهرداد!
چهره روز: بازگشت بچه محل به تیترها با مرگ مهرداد!

چهره روز: بازگشت بچه محل به تیترها با مرگ مهرداد!

1-  هفته دوازدهم لیگ یازدهم شادی جنجالی شیث و نصرتی برد پرسپولیس در رشت را جهانی کرد. تا مدت‌ها تمام صفحات روزنامه‌ها با اتفاقات پس از آن بازی پر می‌شد. کمیته انضباطی در نهایت پس از جنجال‌های فراوان شش ماه او را محروم کرد. محرومیتی که در مقایسه با حکمی که از پرسپولیس گرفت هیچ بود. خروج از پرسپولیس تنها راهی بود که رویانیان پیش پای مدافع جنجالی خود گذاشت. رشت پایان همه ماجراجویی‌های شیث در پرسپولیس بود. مدافعی که بیشتر از فوتبالش با حواشی‌اش در خاطره‌ها ماند. شیث پس از اخراج از پرسپولیس در لیگ یک به همراه شهرداری تبریز هم به دلیل تبانی‌های رخ داده محکوم شد و از لیگ یک هم اخراج شد. و دیگر کمتر خبری از او در رسانه دیده می‌شد. خبری هم اگر بود مربوط به شیث خواننده بود!


2- «دیشب با هم صحبت کردیم. گفت به من سر بزن. گفتم از باشگاه آمده‌ام و خسته‌ام. فردا می‌آیم. امروز صبح یکی از دوستانش تماس گرفت و گفت که قلب مهرداد درد می‌کند.پرسیدم ورزشکار را چه به درد قلب گرفتن؟چند دقیقه بعد هم گفت که مهرداد رفت!». این نخستین واکنش مدافع فراموش شده فوتبال ایران به درگذشت اولادی بود. شیث به ظاهر آخرین کسی بود که با اولادی صحبت کرد. دو همبازی سابق که رابطه بسیار نزدیکی با هم داشتند. موضوعی که البته اولادی سعی در پنهان کردن آن داشت. او در یکی از آخرین مصاحبه‌های خود در مورد رابطه‌اش با شیث گفته بود:«من با او رفاقت خاصی ندارم. الان به خاطر این برایم حاشیه درست می‌کنند. شیث همشهری و بچه محلم است. ولی ما با هم رفت و آمد خاصی نداریم». اما  عکس‌های منتشر شده از شیث در روز مراسم تشییع پیکر اولادی که با زجه‌های او همراه بود به خوبی نشان می‌داد رابطه این دو همبازی سابق بیشتر از یک بچه محل ساده بود.


3- حواشی اطراف شیث پس از مرگ اولادی تنها به چند قاب عکس از ناراحتی شدید او ختم نشد. شایعه درگیری بنگر با او بر سر مزار اولادی که البته با تکذیب دو طرف همراه بود، باعث شد این مدافع فراموش شده بار دیگر در صدر اخبار قرار بگیرد. در واقع شیث با مرگ یکی از نزدیک‌ترین دوستانش دوباره خود را در شرایطی حس می‌کند که در تمام دوران حضورش در سطح اول فوتبال تجربه کرده بود. بازیکنی که بیش از آنکه متن حضورش پررنگ جلوه کند حاشیه‌هایش بود که عزاداری او برای دوست نزدیکش را تحت تاثیر قرار داد.


کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-04-26 11:52:12
نظر دهید

۳ نظر
حسین
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
کاش جای بنگر بودم و با لگد میرفتم تو شکمش
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۱۷
اسطوره های پرسپولیس رو
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
«عکس‌های منتشر شده از شیث در روز مراسم تشییع پیکر اولادی که با ضجه‌های او همراه بود به خوبی نشان می‌داد رابطه این دو همبازی سابق بیشتر از یک بچه محل ساده بود.» این جمله تون اشکمو درآورد...خوشبختانه استعداد شیث به فوتبال یا به قول شما حاشیه سازی ختم نمیشه چون خدا صدای فوق العاده قشنگ و بی نظیری بهش داده که باعث میشه صفت «فراموش شده» مناسبش نباشه. همیشه یه بهونه ای برای بازگشت شیث به صدر اخبار پیدا میشه. مطمئن باشید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر