فهرست
خبر بد برای استقلال: شانس بازی آندو بیشتر شد
خبر بد برای استقلال: شانس بازی آندو بیشتر شد

خبر بد برای استقلال: شانس بازی آندو بیشتر شد

آی اسپورت - کادر پزشکی سایپا، تمام تلاشش را می‌کند تا آندرانیک تیموریان را به بازی پنجشنبه برساند. آندو بخاطر مصدومیت، بازی‌های قبلی سایپا را از دست داده اما می‌خواهد هر طور شده مقابل استقلال به میدان برود. این بازی، آخرین بازی پخش سراسری سایپا در لیگ پانزدهم خواهد بود و تیموریان نمی‌خواهد فرصت درخشش در این مسابقه را از دست بدهد.

نبود آندو در هفته‌های اخیر، برای سایپا گران تمام شد. دیشب بخش آنالیز برنامه نود هم آماری منتشر کرد که نشان می‌داد سایپا با حضور نکونام یا آندو، از هر بازی 1.6 امتیاز گرفته و بدون آن‌ها، این میاگین به 0.8 یعنی دقیقا نصف می‌رسد. وجیه‌الله چشمه‌سریپزشک سایپا می گوید هنوز نمی‌تواند درباره وضعیت آندو نظر قطعی داد: «تیموریان از ناحیه زانو دچار مصدومیت بود و در این مدت فیزیوتراپی و کار بدنی انجام می‌داد. او از روز گذشته در تمرین تیم سایپا حضور پیدا کرد و دویدن را با تیم شروع کرد با این حال امروز اظهار نظر در مورد وضعیت‌نهایی‌اش عجولانه است. امروز هم او در تمرینات ما شرکت می‌کند و فردا نظر قطعی را می‌توان در مورد حضورش در بازی استقلال ارایه کرد.»

برای استقلالی‌هایی که نیم فصل در خرید آندو ناکام ماندند و روزبه چشمی را هم از دست داده‌اند، حضور آندو در بازی پنجشنبه خبر خوبی نخواهد بود. تنها ماندن ابراهیمی مقابل زوج آندو و صادقی، می‌تواند خط هافبک استقلال را به دردسر بیندازد.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-26 14:51:04
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۰۸
به کوری چشم شما استقلال قهرمان میشه و لنگ مافیایی هیچی نمیشه
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
البته اینوهن بنویسیدکه اندوبعدازداوریارسیزدهم استقلاله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر