فهرست
چهره روز: شهباززاده هنوز هم شماره «ده» است
چهره روز: شهباززاده هنوز هم شماره «ده» است

چهره روز: شهباززاده هنوز هم شماره «ده» است

آی‌اسپورت- چهار گل، دو پاس گل، گرفتن دو پنالتی آمار سجاد شهباززاده در نیم‌فصل نخست بود. آقای گل فصل قبل استقلال اما در نیم‌فصل دوم دچار افت شدیدی شد. شهباززاده در این نیم‌فصل به غیر از دو پاس گلی که ارسال کرد، فقط دو گل زد. اما سجاد همچنان دوندگی بالایی دارد و فرصت را برای زدن گل سایر هم‌بازیانش مهیا می‌کند. موقعیت‌هایی که شهباززاده در دیدار مقابل فولاد ساخت را مرور می‌کنیم. دیداری که شماره ده استقلال تلاش زیادی برای چهارتایی کردن حریف داشت ولی موفق نشد. 


1- گل اول استقلال با سماجت شهباززاده به دست آمد. سجاد از اشتباه حریف بهترین استفاده را کرد و با بردن نبردی با ناصری، گل اول استقلال را ساخت.2- گل سوم استقلال هم با دریبل سجاد، حرکت رو به جلویش و پاس تماشایی‌اش در فضای خالی‌ای که جابر انتظارش را می‌کشید به ثمر رسید. 

3- در ادامه باز هم شهباززاده فضای خالی دفاع حریف را شناسایی کرد و با هجوم به آن سمت فرصت را برای دابل کردن برزای مهیا کرد.

4- در دقیقه 59 شهباززاده کافی بود دقتش روی شوتش هم مانند جایگیری‌اش بود تا موفق به زدن گل می‌شد.5- یک بار دیگر یورش هوایی شهباززاده فرصت را برای برزای آماده کرد.

6- دریبل سرپای شهباززاده و باز هم شوت بی‌دقت او.کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-26 16:28:21
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۱۷
حاجی از آی اسپورت اخراجت میکننا!!! آی سپورت لنگیستا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر