فهرست
میداوودی متهم جدید شبکه‌های اجتماعی: مهاجم استقلالی!
میداوودی متهم جدید شبکه‌های اجتماعی: مهاجم استقلالی!

میداوودی متهم جدید شبکه‌های اجتماعی: مهاجم استقلالی!

آی اسپورت - رقابت همزمان پرسپولیس و استقلال در هفته‌های پایانی لیگ، بقیه تیم‌های لیگ برتری را هم درگیر کرده است. علیرضا منصوریان، خودش را سرباز استقلال می‌داند و علی دایی آماده است هفته آخر برای استقلال دردسر درست کند. سرنوشت استقلال خوزستان هم هفته آخر به تیم گل‌محمدی گره می‌خورد. در این شرایط، بازیکنانی که به یکی از این دو تیم علاقه دارند هم در معرض اتهام هستند. بیرانوند و سیدجلال که از همین حالا به پرسپولیس فصل بعد لینک شده‌اند و جدیدا، میلاد میداوودی که گفته می‌شود در لیست فصل بعد مظلومی قرار دارد.

میداوودی زمانی که در استقلال اهواز بازی می‌کرد، در آخرین بازی‌اش مقابل استقلال دروازه این تیم را باز کرد اما بعد از رفتن به استقلال و جدایی از این تیم، هیچوقت نتوانسته به آن‌ها گل بزند. میداوودی نیم فصل دوم لیگ دوازدهم در آلومینیوم هرمزگان بود، لیگ سیزدهم پیراهن استقلال خوزستان را پوشید و دو فصل اخیر در سایپا بازی می‌کند. او با پیراهن همه این تیم‌ها مقابل استقلال بازی کرده اما نتوانسته گل بزند. بر خلاف بازی با استقلال، بازی‌های میداوودی مقابل پرسپولیس با درخشش یا گلزنی او همراه بوده‌اند.

میداوودی بر خلاف بیرانوند، مصاحبه‌ای درباره بازی پنجشنبه نکرده اما امید اصلی تیم بحران زده جلالی برای گلزنی به استقلال است. یکی از مهمترین ستاره‌هایی که این هفته، نمایش او زیر ذره بین قرار دارد.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-26 16:56:28
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
لنگیای بی فرهنگ
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۰۳
چتونه؟ چرا همش ضد استقلال خبر میذارین؟ یعنی یه خبر ضد لنگ نیست تو این سایت؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر