فهرست
بیرانوند: به استقلالی‌ها قول می‌دهم جلوی گلزنی پرسپولیس را بگیرم
بیرانوند: به استقلالی‌ها قول می‌دهم جلوی گلزنی پرسپولیس را بگیرم

بیرانوند: به استقلالی‌ها قول می‌دهم جلوی گلزنی پرسپولیس را بگیرم

آی اسپورت- در حالی که قطار لیگ‌برتر به ایستگاه‌های پایانی نزدیک می‌شود، دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌وهشتم خواهد بود.
حساسیت‌های این بازی تمام نگاه‌ها را به دروازه نفت معطوف کرده؛‌ جایی که علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان استقلالی سابق، و حالا پرسپولیسی شده،‌ مامور صیانت از دروازه نفت در برابر تیم محبوب این روزهایش است. سابقه بد یک اتفاق در چند دوره قبل لیگ‌برتر و اشتباه عامدانه دروازه‌بانی که فصل بعد از آن به پرسپولیس آمد، نگرانی‌هایی درباره علمکرد بیرانوند به وجود آورده است، اتفاقی که خودش آن را خنده‌دار و بی‌پایه و اساس می‌داند:‌ «بازی مقابل پرسپولیس بدون شک بازی سختی برای ما خواهد بود؛ آنها برای قهرمانی به میدان می‌آیند و با توجه به نتایجی که در این هفته به دست آمد، ما برای کسب سهمیه خواهیم جنگید.‌ ان‌شاءالله که بتوانیم یک بازی زیبا به نمایش بگذاریم و 3امتیاز بازی را کسب کنیم.»

وقتی قرمز می‌پوشم حتما دلیلی دارد
پس از اینکه بیرانوند نتوانست در نیم‌فصل به پرسپولیس برود و زمانی که هجمه کاربران استقلالی را در فضای مجازی علیه خودش دید، ترجیح داد تا با لباس قرمز به میدان برود و در اینستاگرامش پست‌هایی در حمایت از پرسپولیس منتشر کند؛ اتفاقی که خودش دلیلش را شخصی می‌داند:‌ «در اینستاگرام کامنت‌های توهین‌آمیز زیادی برای من می‌گذارند. رفتارهایی با من می‌شود که دلم را به درد می‌آورد. رفتارهای هر شخص، نشانگر علاقه‌های شخصی و درونی اوست. اگر من در بازی‌هایم لباس قرمز می‌پوشم، اگر در اینستاگرامم عکسی منتشر می‌کنم که نماد خاصی دارد، دلیلش به علاقه‌ قلبی‌ام به پرسپولیس برمی‌گردد و امیدوارم پرسپولیس با شرایطی که دارد و بازی‌های زیبایی که به نمایش می‌گذارد، قهرمان شود.»

زیر ذره‌بین نماینده‌های اسپانیا، ترکیه و هلند
با تمام این تفاسیر بیرانوند خود را یک بازیکن حرفه‌ای می‌داند و علاقه‌های شخصی‌اش را در زمین بازی بی‌تاثیر می‌داند:‌ «قرار است از اسپانیا، ترکیه و هلند برای تماشای بازی‌های من به ایران بیایند تا اگر خدا بخواهد فصل آینده را در لیگ یکی از این سه کشور به میدان بروم؛‌ برای همین باید بهترین نمایش خودم را داشته باشم. به تمام فوتبال‌دوستان ایرانی و هواداران سرخابی به‌وی‍ژه استقلالی‌ها این قول را می‌دهم که بهترین عملکرد فصل را مقابل پرسپولیس داشته باشم و مانع گلزنی آنها شوم. همان‌طور که در بازی رفت بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتم، در این بازی هم تمام سعی خود را می‌کنم تا دروازه نفت بسته بماند.»


منبع: همشهری ورزشی


9411
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-26 17:19:22
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
اره ارواح عمت . میخوای به لنگیا راه بدی
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
بزرگترین دروازه بان تاریخ ایران احمدرضاعابدزاده است … فهمیدی اسکول
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۱۸
جلوش رو بگیری دردش میادا
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۱۷
سید جلال و تو دینتون رو به لنگی ادا کنید
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۱
مثل اینکه حافظه ات ضعیفه
عابدزاده پشمک بود؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر