فهرست
آمار نگران کننده استقلال: نیم فصل بدون برد خارج از آزادی
آمار نگران کننده استقلال: نیم فصل بدون برد خارج از آزادی

آمار نگران کننده استقلال: نیم فصل بدون برد خارج از آزادی

آی اسپورت - برد پرگل مقابل فولاد، دوباره استقلال را به جمع مدعیان قهرمانی برگرداند. آن‌ها برای پس گرفتن صدر جدول، کافی است سایپا را ببرند و منتظر شکست پرسپولیس از نفت باشند. سایپا این هفته‌ها نتایج ضعیفی گرفته و شرایط بدی دارد اما بزرگترین رقیب استقلال برای پیروزی در این دیدار، بازی در ورزشگاه تختی است.

استقلال نیم فصل اول، بهترین تیم لیگ برتر در بازی‌های خارج از خانه بود. آن‌ها هر سه بازی ابتدایی خارج از خانه فصل را پیروز شدند و اولین بار، با پدیده در مشهد مساوی کردند. این آمار، نیم فصل دوم معکوس شده و تیم مظلومی فقط در وزشگاه آزادی توانسته حریفانش را شکست دهد. تنها برد خارج از خانه استقلال در نیم فصل دوم، بازی با راه آهن بود که آن هم به درخواست راه آهنی‌ها به ورزشگاه آزادی منتقل شد. استقلالی‌ها 8 هفته قبل، در همین ورزشگاه روبروی نفت تهران قرار گرفتند و یک - هیچ باختند.

نیم فصل دوم، استقلال 4 بار خارج از ورزشگاه آزادی به میدان رفته و 3 مساوی و یک باخت، حاصل این بازی‌ها بوده‌اند. آخرین باری که استقلال خارج از آزادی توانست پیروز شود، هفته دوازدهم و بازی رفت با فولاد خوزستان بود. آبی‌ها برای نزدیک‌تر شدن به صدر جدول، این هفته باید این طلسم 15 هفته‌ای را بشکند و در ورزشگاهی غیر از آزادی مقابل سایپا پیروز شوند.
کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-26 18:05:53
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۵۲
انقدر که تو لنگی برای استقلال حاشیه درست کردی کسی نکرد.لنگی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر