فهرست
اتهام راه آهن: مشکوک است، در دوندگی ها خستگی نیست
اتهام راه آهن: مشکوک است، در دوندگی ها خستگی نیست

اتهام راه آهن: مشکوک است، در دوندگی ها خستگی نیست

آی اسپورت- با نزدیک شدن به پایان لیگ تیم هایی که از رسیدن به جام قهرمانی باز می مانند یا آنهایی که در آستانه خداحافظی با لیگ برتر قرار دارند برای رسیدن به هدفشان دست به هر کاری می زنند. وقتی از نتیجه گیری در مستطیل سبز ناامید شوند به راههای خارج از آن متوسل می شوند. یکی از این تیمها که در این زمینه ید طولایی دارد راه آهن تهران است. آنها این بار با نامه ای به سازمان لیگ آخرین تلاشهایشان را برای بقا انجام می دهند. این باشگاه در نامه‌ای سرگشاده به سازمان لیگ اعلام کرد به برخی نتایج و مسابقات تیم ها مشکوک است.
در این نامه آمده است؛
نظر به اینکه در سه هفته پایانی لیگ برتر به سر می بریم و با عنایت به اینکه در برخی تیم ها با وجود دوندگی فراوان نشانی از خستگی دیده نمی شود و نتایج مشکوکی هم رقم می خورد لذا مستدعی است دستور فرمایید نسبت به دریافت نمونه های دوپینگ بازیکنان تیم ها وسواس و دقت بیشتری صورت پذیرد تا جای هیچگونه شک و شبهه ای باقی نماند. بدیهی است استفاده از مواد نیروزا نه تنها سلامت بازیکنان و ورزشکاران را به خطر می اندازد بلکه نتایج غیر واقعی و ناپاک در لیگ برتر رقم می زند که با روح ورزش منافات دارد.
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-26 19:09:39
نظر دهید
۵ نظر
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۴
تابلو منظورش پرسپولیسه. یاد احمدزاده و برق شیراز و لنگ افتادم، سال 83 و بگویچ. لنگ همه تیمها رو با اختلاف می برد که احمدزاده گفت من نمیگم لنگ دوپینگ می کنه ولی خیلی عجیبه دوندگیشون. از اون هفته به بعد لنگ ذاغون شد
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۴۸
منظور استقلاله. بعد از 4 تایی شدن، سه تا به فولاد زدن. عین بازی جام حذفی که پرسپولیس رو سه-صفر بردن و بعد معلوم شد دوپینگ کرده بودن.
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
اسکول جان استقلال که با راه اهن بازی نداره, بعد اینکه لنگ دربی رو با اشتباهات مضحک ترکی برد, دوپینگ هم تو لنگ معموله
-
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۵
منظورش ملوانه که سایپا رو برد و سیاه جامگان که تراکتور رو برد. نتایج مشکوک و به ضرر راه آهن.
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۴:۳۰
اوسکول جان ملوان از دقیقه 60 بریده بود و داشت دفاع می کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر