فهرست
با استدلال نظرمحمدی 76 نسل قبلی من و داور به فتحعلی شاه می رسد!/ مربی راه آهن هم اصفهانی است آقایان حواسشان باشد
با استدلال نظرمحمدی 76 نسل قبلی من و داور به فتحعلی شاه می رسد!/ مربی راه آهن هم اصفهانی است آقایان حواسشان باشد

با استدلال نظرمحمدی 76 نسل قبلی من و داور به فتحعلی شاه می رسد!/ مربی راه آهن هم اصفهانی است آقایان حواسشان باشد

آی اسپورت- فیروز کریمی بعد از شکست تیم داماش در کنفرانس خبری حاضر شد و به صحبت های نظرمحمدی در کفرانس خبری پاسخ داد. وی در این باره گفت: مربی تیم فوتبال راه آهن سورینت نیز اصفهانی است و ممکن است برخی ها از هم اکنون درباره دیدار با راه آهن شائبه بوجود آورند. 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با اشاره به سابقه 60 ساله باشگاه ذوب آهن اصفهان در ورزش ایران اظهار کرد: کسی حق ندارد اعتبار 60 ساله این باشگاه را زیر سوال ببرد و به کادرفنی تیم فوتبال این باشگاه تهمت بزند. 

وی افزود: از تهمت زنندگان به مراجع قضایی شکایت خواهم برد و اعاده حیثیت خواهم کرد. 

کریمی ادامه داد: از حرف های نظر محمدی سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان چیزی متوجه نشدم و اگر استدلال ایشان در ارتباط با داوران مسابقه این گونه است باید بگویم شاید 76 نسل من و داور مسابقه به فتحعلی شاه قاجار می رسد!. 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان قضاوت این دیدار را ضعیف دانست و گفت: ما نیز از عملکرد داور وسط این دیدار شاکی هستیم و وی اشتباهات زیادی را به ضرر تیم ما مرتکب شد. 

وی افزود: اولین بار است که یک داور پس از خطای هند داخل محوطه جریمه به سود حمل کننده توپ، دستور به ادامه بازی می دهد ( آوانتاژ ) و خطای مسلم پنالتی را اعلام نمی کند.

کریمی با اشاره به اینکه داور مسابقه از خطای متعدد بازیکنان داماش گیلان بر روی بازیکنان ذوب آهن اصفهان چشم پوشی کرد ، گفت: یکی از این خطاها موجب شکستگی دست میلاد غریبی بازیکن تیم ما شد. 

وی افزود: فیلم اشتباهات داوری را بر روی سایت باشگاه ذوب آهن منتشر خواهیم کرد تا همه ببیند و از این داور به کمیته داوران فدراسیون فوتبال شکایت خواهیم برد. 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به شکست هفته گذشته تیمش مقابل صبای قم در قم اظهار کرد: ما در قم باختیم اما از داور گله نکردیم زیرا قضاوت داور خوب و عملکرد تیم ما ضعیف بود اما از داور امروز به رغم اینکه پیروز شدیم به دلیل قضاوت ضعیف شاکی هستیم. 

کریمی درباره « میلان میاتوویچ » دروازه بان خارجی تیمش نیز گفت: وی دروازه بان خوبی است اما شاید عدم آشنایی او به زبان فارسی موجب شد تا ارتباط وی با کادرفنی به خوبی برقرار نشود و آمادگی وی تحت تاثیر قرار گیرد. 

وی افزود: « محمد رشید مظاهری » امروز درون دروازه ذوب آهن اصفهان عملکرد خوبی داشت و بسیار با انگیزه ظاهر شد. 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در عین حال از عملکرد بازیکنان تیمش ابراز نارضایتی کرد و گفت: بازیکنانم در این دیدار همچون دیدار گذشته فرصت های زیادی را از دست دادند در حالیکه در این دیدار می توانستند با زدن گل های بیشتر اختلاف گل زده خود با سایر رقبا را افزایش دهند. 

     
آی اسپورت
2014-04-06 23:02:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر