فهرست

آب پاکی روی دستان کی روش: قید بازیکنان سرباز را بزن

آی اسپورت - اگر فرض بگیریم که تمام مشکلات تیم ملی حل خواهد شد و فدراسیون فوتبال تمام امکانات مد نظر کارلوس کی روش را فراهم خواهد کرد، باز هم یکی از معضلات تیم کی روش حل نخواهد شد و آن داستان بازیکنان سرباز است.
سرمربی تیم ملی فعلا نباید روی حضور هیچ کدام از بازیکنان سرباز در اردوی تیمش حساب کند و آنها تا زمانی که دوران سربازی شان به اتمام نرسد حق همراهی تیم ملی را نخواهند داشت.
منبع این خبر، سردار موسی کمالی جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستادکل نیروهای مسلح است. او که به ایسنا صحبت کرده در پاسخ به این سوال که آیا نمی‌شود شرایط را طوری فراهم کرد که این بازیکنان با توجه به نیاز تیم ملی بتوانند با پیراهن ایران در رقابت‌های پیش رو شرکت کنند، گفته:" درباره حضور آن‌ها در تیم ملی به هیچ وجه مساعدتی صورت نخواهد گرفت چرا که معتقدیم این افراد مشهور هستند و در جایگاه خود از قانون سوء استفاده کرده‌اند و مرتکب تخلف شده‌اند. این ختم کلام است و تاکید می‌کنم هیچ فرد حقیقی یا حقوقی دیگر این موضوع را پیگیری نکند و حتی جوسازی‌ برخی رسانه‌ها نیز باعث تجدید نظر ما در تصمیم‌مان نخواهد شد که بخواهند فکر کنند ستاد کل نیروهای مسلح تحت تاثیر جوسازی‌ها قرار می‌گیرد و تصمیم خود را تغییر می‌دهد."کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-04-27 07:31:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر