فهرست
برانکو تکذیب کرد: لیست خروجی در کار نیست
برانکو تکذیب کرد: لیست خروجی در کار نیست

برانکو تکذیب کرد: لیست خروجی در کار نیست

آی اسپورت - هر چقدر به پایان فصل نزدیکتر می شویم گمانه زنی ها در مورد فهرست ورودی و خروجی تیم ها بیشتر می شود. پرسپولیس یکی از پرسروصدا ترین تیم ها در این زمینه است که هر روز شایعه جدیدی در موردش به گوش می رسد.
همین چند روز قبل بود که به صورت غیر رسمی از فهرست بازیکنانی که برانکو برای فصل بعد نیازی به آنها ندارد، رونمایی شد. مطابق این لیست، نفراتی مثل اومانا، حاتمی، خالقی فر، سوشا و مهرداد کفشگری نفراتی بودند که برانکو آنها را در فهرست خروج قرار داده اما سرمربی پرسپولیس چنین لیستی را قبول ندارد.
برانکو به ایران ورزشی گفته:" این گمانه‌زنی‌ها صحیح نیست چون از بازیکنانی نام برده می‌شود که در همین هفته‌های اخیر در ترکیب پرسپولیس بازی کرده‌اند. برای همین می‌گویم که نگاه شما خبرنگاران با من که یک مربی هستم فرق می‌کند. کدام مربی بازیکنی را که برایش در لیگ بازی کرده و عملکرد خوب و قابل دفاعی داشته را در لیست مازاد می‌گذارد.»


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-27 07:53:31
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۰۲
خالی فسور قلابی یه کلاه برداره
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۳۲
چرا این لیستها چه نیم فصل و چه الآن فقط و فقط برای پرسپولیس درست میشه؟ میشه جواب من رو آی اسپورت بده؟ چرا برای تیمهای دیگه اینطور نیست… تیمهایی که نه خوب بازی میکنن و بازیکنهای ضعیفشون هم مشخصه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر