فهرست

استراتژی اشتباه منصوریان: تحریک پرسپولیس!

آی اسپورت - شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند پرسپولیس بعد از داربی وا بدهد و نتواند جلوی استقلال اهواز نمایش خوبی ارایه کند، اما کار برعکس شد؛ به طوری که شاگردان برانکو در شرایط منحصربه‌فرد ورزشگاه تختی هم تمرکزشان را حفظ کردند و یک پیروزی ارزشمند به دست آوردند.
 به طور قطع یکی از عوامل به هوش ماندن پرسپولیسی‌ها و حفظ انگیزه‌شان در این بازی، اظهارات عجیب و تحریک‌کننده سرمربی استقلال اهواز بود. سیاوش بختیاری‌زاده پیش از آن مسابقه بارها مدعی شد تیمش پرسپولیس را خواهد برد.
 او حتی در مصاحبه‌ای معروف گفته بود: «استقلال اهواز ضعف‌های پرسپولیس را به استقلال تهران نشان خواهد داد.»
 حالا به نظر می‌رسد علیرضا منصوریان هم همان استراتژی ناموفق را در پیش گرفته است. او با تاکید بر این نکته که تیمش با متوقف کردن پرسپولیس راه را برای قهرمانی استقلال هموار خواهد کرد، در واقع شاگردان برانکو را تحریک می‌کند تا با حواس جمع جلوی نفت قرار بگیرند و گاف ندهند.


منبع: جام نیوز
  ۵  
آی اسپورت
2016-04-27 08:21:27
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۳۸
اینا همش حرف و چرت, ببین چی جوری داش علی داورپولیس رو سر میبره
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۳۱
داور. بیرانوند و سید جلال کار خودش رو انجام میدن
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۲۴
اره اگه 16 امتیاز از داوری نیم فصل اول تقدیم کیسه نشده بود الان واسه سقوط نکردن میجنگید ما که همواره سرمون رو بریدن همین هفته پیش گل سالم فولاد افساید گرفتند همین یک گل یک پله کیسه رو اورد بالا اگه کار به تفاضل بکشه همین یک گل میتونه تعیین کننده باشه گل سالم استقلال اهواز از 40 متری هم که هیچی
-
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۴۲
اینم دیگه شورشو در اورده
امین
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۳۵
چیزی که از کامنتها میشه برداشت کرد اینه که یه مشت یاوه گوی بی همه چیز مثل امیر چی چی اوغلو از نمایش قدرت پرسپولیس دردشون گرفته و افتادن به حرف مفت زدن، آقایون بسوزید که تازه شروع شده و حالا حالاها باید عذاب بکشید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر